Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Заповнений стадіон у Ріо освистував Cloud9 під час матчу та у момент перемоги росіян над FaZe у стадії легенд на IEM Rio Major.

Схоже бразильці зробили клаудів своїми кровними ворогами, після того, як останні вибили їх улюблену команду Imperial з турніру на стадії претендентів. 

Публіка освистувала C9 навіть коли  бразильський стример Філіпе «bt0» Морено викликав гравця C9 Сергія «Ax1Le» Рихторова для післяматчевого інтерв’ю.

Bt0 довелося попросити натовп підтримати C9 і проявити повагу після того, як вони виграли важку гру, і вболівальники погодилися це зробити, проте після завершення промови гравця знову його освистали. Ax1Le відмітив, що їх постійно освистують у Ріо, але вони лише отримують від цього задоволення.

Читайте також наш репортаж з турніру.

Материалы по теме

Хедшот або камшот? Відома порнозірка зробила дійсно цікаве інтервью з легендами CS:GO з IEM Rio Major

0

Популярна порнозірка Eva Elfie, соціальні мережі якої нараховують мільйони підписників, продовжує привертати увагу до кіберспорту.

Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

На цих вихідних завершився IEM Rio Major — головний турнір другої половини 2022 року з CS:GO і саме час підбити підсумки. По ігровій частині це добре зробив Андрій Присяжний у своїй колонці, тому в цьому матеріалі ми більше поговоримо про загальні враження від турніру, цифри та тенденції.

Капітани фіналістів Мейджора з CS:GO стали найкращими клатчерами турніру в Ріо

0

Капітани команд-фіналісток IEM Rio Major встановили своєрідний рекорд, вигравши найбільше клатчів на стадіях легенд та чемпіонів серед усіх учасників.

Road To Rio. Підсумки турніру в Бразилії від Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці підбиває підсумки IEM Rio Major, що вчора завершився у бразильському Ріо. Цей Мейджор можна називати гарним чи поганим, але на сто відсотків він нікого не залишив байдужим. Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з