Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Європейські NAVI програли “російським NAVI”, причому поразка виявилася болючою і розгромною. В матчі за вихід в Play-off PGL Major Copenhagen 2024 NAVI не змогли впоратися зі своїм колишнім складом, який грає під тегом Cloud9, проте по фото видно, що між гравцями залишаються напрочуд теплі стосунки.

На початку матчу чорно-жовті з проблемами, але взяли свій пік лише для того, щоб з нищівним рахунком програти вибір суперника. На вирішальній карті команда була абсолютно безпорадною і ледь не завершила гру з баранкою в активі.

Особливо “відзначився” в зустрічі iM, який, ймовірно, підписав собі “смертний вирок” в цьому складі. За статистикою гравець став найгіршим гравцем турніру, а в цьому матчі “старплеєр” мав рейтинг 0.66. 

Поразка NAVI поставила команду за крок від того, щоб відправитися пакувати валізи додому. Вже сьогодні у вирішальному матчі проти paiN чорно-жовті або вийдуть в Play-off, або безславно залишать турнір, проте навіть перемога над бразильцями не змінить того факту, що з такою грою тріумф на мейджорі абсолютно неможливий. 

Материалы по теме

flamie розповів скільки заробив граючи в NAVI і куди витратив більшу частину грошей

Колишній гравець NAVI росіянин Єгор flamie Васильєв дав півторагодинне інтерв’ю, де розповів чимало цікавого про часи свого розквіту в кіберспорті, який прийшовся на часи виступу за український клуб.

NAVI об’єднали два молодіжних склади і шукають нових гравців і тренера в наймолодший склад

0

NAVI переформатували свої академічні склади з CS2 і сформували єдиний склад NAVI Junior. В оновленій команді більшість знову представлено українцями, завдяки чому вона вже потрапила до національного українського рейтингу HLTV.

FaZe вибили NAVI з ESL PRO League Season 19

0

FaZe розгромили NAVI в другому турі Play-off  ESL PRO League. На коронному Nuke лідери світового рейтингу віддали лише п’ять раундів. На другій карті гра була надзвичайно близькою і завершилася в додатковий час, проте команда Каррігана знову була сильнішою.

NAVI разом з PUMA запустили стильну та іноваційну колекцію мерчу. Здається кіберспортивна форма нарешті почала “дорослішати”

0

NAVI разом з PUMA запустили нову колекцію командної форми в якій клуб виступатиме у 2024 році. До колекції входить командна джерсі, штані і два типи жакетів – з повною блискавкою і напівблискавкою.