Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Тренер команды Natus Vincere Андрей B1ad3 Городецкий во влоге на youtube-канале клуба, рассказал, что не следует снимать ребятам, пока идут праки или какие-либо обсуждения.

Как говорит Андрей, это просто может показать другим командам стратегии, заготовки или какие-то подготовленные карты:

Не хочу показывать, когда мы обзываемся друг на друга или когда мы тренируем Vertigo, например, этого никто не знает.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: «Ты лучший тренер, о котором можно только мечтать» — Bubzkji после перестановок в Astralis

Также перед игрой Городецкий не желает видеть камеры вокруг игроков:

Мы обсуждаем какой-то план, его потом могут подсмотреть, а еще по губам могут читать.

Напомним, что с 26 октября по 7 ноября проходит PGL Major Stockholm 2021 по CS:GO в LAN-формате, на котором сыграют 24 команды со всего мира за рекордный призовой фонд в размере $2.000.000. Детальнее за результатами вы можете следить в нашем специальном репортаже.

Материалы по теме

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Всі ви знаєте, що наш портал веде безкомпромісну боротьбу з росіянами в кіберспорті. Ще до повномасштабної війни ми дотримувалися думки, що кіберспорт, як і спорт не може бути поза політикою, бо він є невід’ємною частиною побудови іміджу країн на міжнародній арені, а всередині країн провідні спортсмени є лідерами думок і прикладами для молодого покоління і

s1mple та B1ad3 виграли премії Esports Awards 2022. Список переможців у всіх номінаціях

Цієї ночі в Лас-Вегасі, США відбулася сьома щорічна церемонія Esports Awards 2022. В найбільшій суто кіберспортивній премії світу було представлено декілька десятків номінацій.