Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI Junior обыграли Furia Academy на WePlay Academy League Season 1. Встреча завершилась со счетом 16:8 на Dust2 в пользу «рожденных побеждать», а Furia завершила турнир, заняв последнее место.

NAVI Junior будут играть в полуфинале стадии Play-In за выход в плей-офф из победившим пары VP.Prodigy и Astralis Talent:

VP.Prodigy также прошли в стадию Play‑In, заняв 7 место в турнирной таблице.

Прямой выход на ЛАН в Киеве уже обеспечили себе mouz NXT, BIG Academy и Young Ninjas. Также сегодня сражались Young Ninjas и BIG Academy в последнем матче группового этапа, где матч закончился со счетом 16:6 в пользу Young Ninjas. Но эта победа не сильно повлияла на расклад в группе.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Чувак, чей Крым?» Украинское сообщество возмущено словами s1mple на стриме

Турнир WePlay Academy League Season 1 пройдёт с 19.07.2021 по 29.08.2021 в онлайн-формате. Лига переназначена для молодых киберспортсменов возрастом от 16 до 20 лет. Следить за турниром можно у нас на сайте в специальном репортаже.

Материалы по теме

Олексій yXo Малецький спростував чутки про закриття WePlay Academy League

Головний талант студії WePlay Олексій yXo Малецький спростував чутки про закриття ліги для академічних складів WePlay Academy League. Раніше на ряді порталів та телеграм-каналів з’явилася інформація, що WAL припинить своє існування через проблеми з фінансуванням.

OG повідомили про закриття академічного складу команди з CS:GO. Офіційний прес-реліз

0

Команда OG несподівано для всіх повідомила про закриття свого академічного складу з CS:GO. Таким чином європейський клуб став вже другим  після fnatic, хто за останні дні закрив свій академічний склад з тактичного шутера від Valve. Закриття двох академічних складів, які були партнерами ліги Weplay Academy League, є поганим маркером для ринку.

Новостворена команда Lazer Cats перемогла NAVI Junior у фіналі всеукраїнського турніру ROG Winter Cup 2022

Після перенесення фіналу на 2023 рік, яке відбулося через постійні обстріли країни-терориста та через відключення електроенергії, нарешті завершився великий всеукраїнський турнір з CS:GO ROG Winter Cup 2022.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм