Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На власному стрімі гравець NAVI Валерій b1t Ваховський повідомив, що команда може пропустити BLAST: Spring Final 2023, який має проходити з 7 по 11 червня у Вашингтоні, США.

За словами гравця є лише малий шанс, що команда встигне зробити візи. Валерій не повідомив, у яких саме гравців виникли проблеми з візами, проте можна припустити, що це можуть бути саме російські гравці команди electronic та Perfecto, бо раніше про проблеми з отриманням віз повідомила російська команда Virtus.pro, яка через це відмовилася від участі в турнірі, а команда OG через проблеми з отриманням візи їх російським снайпером повідомила про тимчасову заміну в складі. 

Залишається тільки сумувати за тим, що європейські країни набагато толерантніші до росіян у порівнянні з США. Якби їх візова політика була така сама, як в американців, Росію вже давно б викинули з кіберспорту. 

Читайте також:  Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Материалы по теме

NAVI випустили цікаву колекцію мерчу. Під назвою Not So Basic ховаються цікаві дизайнерські рішення

0

NAVI випустили цікаву колекцію мерчу Not So Basic, яка дуже віддалено нагадує те, що раніше створювали дизайнери клубу.

NAVI підписали двох українців в свій склад з PUBG Mobile

0

Український клуб NAVI повідомив про зміни у своєму складі з PUBG Mibile. До команди, яка складається з казахстанських гравців, приєдналося два українці.

Власник NAVI пожертвував на відновлення Охмадиту 10 мільйонів гривень. Загалом український бізнес за добу зібрав понад 280 мільйонів

0

Власник NAVI задонатив 10 мільйонів гривень на відновлення найбільшої в Україні дитячої клініки Охмадит, яку вчора атакувала країна-терорист Росія ракетою X-1o1. Відео прильоту ракети зафіксовано камерами спостереження, до того ж з місця влучання вилучено частини двигуна і інших систем ракети.

Падіння титанів. Легендарні клуби не змогли відібратися на The International, а NAVI Junior в двох кроках від мрії

0

Одразу два легендарних клуби не змогли пробитися через закриті кваліфікації Західної Європи на The International. В чвертьфіналах нижньої сітки тег, який двічи вигравав TI програв NAVI.Junior!