Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI офіційно оголосили новий склад своєї молодіжки NAVI Junior, також вони займаються доукомплектацією третього складу команди NAVI Youth.

На даний момент, всі склади команди складаються лише с українських гравців. Всі, окрім головного складу, який викликає все більше обурення у суспільстві. 

Новий склад NAVI Junior

ua Родіон «fear» Смик
ua Данило «headtr1ck» Валітов
ua Андрій «nipl» Кухарський
ua Марк «UNBR0KEN» Варакута
ua Дмитро «dem0N» Мірошниченко
ua Адам «froz1k» Нагорний

ua Аміран «ami» Рехвіашвілі (тренер)
ua Михайло «M1ke» Паламар (менеджер)

У NAVI Youth команда приймає заявки на вступ. Для того, щоб заявку розглянули, потрібно мати вік від 13 до 16 років та не менше 3000 elo на Faceit. Приймаються заявки тільки від громадян України, Казахстану та країн Прибалтики.

Залишити заявку можна тут. 

Материалы по теме

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.

Сповідь Кирила BoombI4 Михайлова блогеру Райзу ставить фінальну крапку у професійній кар’єрі гравця і ось чому

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.