Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився перший день Play-off ESL Pro League S17 і чотири команди залишили престижний турнір. Обійшлося майже без несподіванок, проте один результат все ж таки здивував.

NAVI def 00 Nations

В самому верхньому матчі сітки NAVI не без проблем, але впорались з командою легендарного coldzera. Чорно-жовті віддали другу карту, проте реабілітувалися на третій з дуже впевненим рахунком 16-4, відкинувши всі сумніви в тому, хто має пройти в наступне коло. А от там s1mple і компанію вже чекають Outsiders і це не буде такою легкою прогулянкою, як з бразильцями.

FURIA def fnatic

Як ми і передбачали, матч вийшов дуже рівним, проте бразильці перемогли на обох картах з рахунком 16-13. Знову фанатікам трохи не вистачило, ніяк вони не можуть знайти рецепт, як повернутися у список ТІР-1 команд.

FURIA своєю чергою слід підготувати рецепт, як перемагати FAZE, бо пройти через цю бетонну стіну до чвертьфіналу їм буде дуже складно.

paiN def Liquid

Неочікувано, але ще одні бразильці дуже легко переграли Ліквідів. Судячи з усього американці дійсно абсолютно не тренувалися останнім часом і замість підготовки до EPL вирішили гарно відпочити, щоб вже сконцентруватися на Мейджорі в Парижі. Наступним суперником paiN будуть MOUZ, можливо вони зможуть зменшити кількість бразильців у Play-off.

G2 def Movistar Riders

Цілком прогнозовано лідери світового рейтингу не відчули жодних проблем в грі проти аутсайдерів Play-off. Сухий рахунок на двох швидких картах і G2 виходять на ENCE.