Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

День 13 березня став не тільки днем, коли Паріматч припинив роботу в Україні, а і днем, коли NAVI перевели свій телеграм-канал на українську мову.

До цієї дати більшість постів, окрім спрямованих виключно на українців, виходила російською мовою, проте останні два дні виходять тільки пости українською. 

Поступово клуб переводить всі свої соціальні мережі на українську чи англійську мови, так писати російською в інстаграм клуб припинив ще восени, а от на Youtube та на facebook покищо всі дописи зроблено російською чи англійською мовами, а українська нажаль відсутня. Твіттер клуб вже давно веде виключно англійською мовою. 

Найпопулярнішою соціальною мережею у NAVI залишається facebook, де на клуб підписано майже 1,8 мільйона читачів. Відносно молодий телеграм-канал NAVI менш популярний, проте більш активний, там на клуб підписано майже 24 тисячі підписників.

Читайте також: БК Паріматч припинив роботу в Україні

Материалы по теме

NAVI легко обіграли Outsiders і вийшли у чвертьфінал ESL Pro League Season 17

0

NAVI легко впоралися з Outsiders і вийшли в чвертьфінал EPL 17. Команда Блейда змогла перемогти на двох картах поспіль і здолати чемпіонів останнього Мейджора.

На тлі скандалу щодо відношення NAVI до регіону СНД розбираємося, чи є чорно-жовті CIS-командою чи ні

В кіберспорті черговий скандал. Гравець Astralis Bubzkji у твіттері підняв тему скілу у так званому регіоні CIS і згадав NAVI, його виправив Ceh9, відмітивши, що українсько-російський склад не належить до СНД. s1mple також наголосив, що NAVI не команда CIS, водночас максимально проукраїнський блогер та аналітик Олександр Петрик зробив великий пост про те, що NAVI саме

NAVI влаштовують в києвському офісі спільний перегляд матчу для фанатів. Потрапити може кожен

0

NAVI запросили своїх українських уболівальників по VALORANT до себе в офіс на перегляд матчу команди проти Giants, гра відбудеться 29 березня. Раніше чорно-жовті вже влаштовували вотч-паті перегляду ігор команди, але чомусь зробили це в Польщі, за що піддалися критиці зі сторони ком’юніті.

NAVI знищили Spirit і вийшли у Play-off ESL Pro League S17

0

NAVI легко переграли Team Spirit у фіналі нижньої сітки Групи D ESL Pro League 17 і гарантували собі вихід у Play-off турніру. На першій карті дракони змогли показати конкурентну гру і програли з мінімальним відставанням 14-16, а от на другій карті гра проходила повністю під диктування NAVI.