Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився всеукраїнський турнір NAVI VALORANT Ukrainian SagaSpring Standoff. Фінальна частина відбувалася на лані, а призові місця розподілилися наступним чином:

  • 1 місце – КОЗАКU – 25000 грн
  • 2 місце – Sila4i – 12000 грн
  • 3 місце – Team Desperados – 8000 грн
  • 4 місце – Hans Landa supremacy – 5000 грн

Турнір був першим турніром серії NAVI VALORANT Ukrainian Saga, який клуб NAVI проводить для розвитку українського ком’юніті гри. Особливістю турніру стало те, що його фінальну частину транслювала студія Maincast, а переможці отримали кубок і пам’ятні медалі. 

Материалы по теме

VALORANT Champions Tour 2024: Masters Shanghai – інформація, трансляція, результати. Оновлюється

0

В Шанхаї стартував другий Мейджор з VALORANT у 2024 році – VALORANT Champions Tour 2024: Masters Shanghai. За мільйонний призовий фонд змагається 12 команд, які вибороли це право в регулярних регіональних лігах.

Зірку VALORANT звинуватили у підкупі тренера команди

0

Колись зіркового гравця у VALORANT Джейкоба Yay Вайтакера звинувачують в спробі підкупу тренера його колишньої команди Challenger Disguised.

NAVI VALORANT Ukrainian Saga – оголошено формат і призовий фонд всіх турнірів серії

NAVI анонсували деталі своєї серії турнірів з VALORANT – NAVI VALORANT Ukrainian Saga, які спрямовані на розвиток українського ком’юніті гри. Перший турнір серії вже відбувся навесні, ще два турніри відбудуться влітку та восени, а взимку серія завершиться великим фіналом.

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.