Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

«Ти не мій друг, ти мій брат, мій друже». Польські гравці AGO підтримали NAVI культовою фразою Пашибіцепса: “You are not my friend, you are my brother, my friend”.

Сьогодні поляки зіграли проти NAVI, поступившись 0-2 картами. Першу карту вони віддали майже з сухим рахунком, а от на міражі влаштували справжнє шоу, зігравши цілу серію овертаймів. 

Сумно в цій історії тільки те, що польські гравці, які взагалі не мають ніякого відношення до війни в Україні, цим жестом зробили набагато більше, ніж російські гравці NAVI, які так і не засудили Путіна і його війну проти України. 

Статистика гри

Материалы по теме

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.

NAVI випустили відео про свою перемогу на Мейджорі

0

NAVI випустили влог про свій шлях у Play-off Мейджора до моменту перемоги на історичному турнірі. Дивимося як відбувалася ця легендарна подія очами команди.

Мейджор в Копенгагені став третім за популярністю в історії CS. Не став першим через відсутність у фіналі росіян

0

Мейджор в Копенгагені став третім за популярністю Мейджором в історії Counter-Strike. На піку в фіналі турніру подія зібрала у екранів 1 853 954 глядачів.

NAVI піднялися на другу сходинку світового рейтингу, Monte втратили ще п’ять позицій

0

NAVI піднялися на другу сходинку світового рейтингу після перемоги на Чемпіонаті світу в Копенгагені. Завдяки історичній перемозі чорно-жовті змогли піднятися на чотири сходинки вгору, але не змогли змістити з трону своїх суперників по суперфіналу FaZe.