Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогоднішній день сміливо можна називати днем сенсацій, бо в Групі D на ESL Pro League 17 відбувалося щось неймовірне. З чотирьох запланованих матчів два завершилися абсолютно непрогнозованими результатами, один трохи здивував, а останній був близьким до того, щоб ввести глядачів в шок.

Команда Rare Atom з Китаю просто знищила Team Liquid, особливо познущалися китайці з конячок на Overpass, де третє місце світового рейтингу програло шістдесят другому з ганебним рахунком 3-16! 

Не меншим шоком стала поразка NAVI від росіян FORZE. Народжені перемагати розпочали після місячної перерви і виграли пік суперника, проте у конкурентній боротьбі програли власний вибір, а на десайдер, схоже, не вистачило моралі. 

Можливо хтось сподівався на повернення в стрій Astralis, та цього не сталося, вони майже без спротиву програли Spirit і впали в нижню сітку. 

Ще одну сенсацію ледь не створила команда ATK, 77 місце світового рейтингу змогла скласти гідну конкуренцію ENCE і навіть виграти карту, проте на вирішальній фінський клуб розставив все по своїх місцях. 

Таким чином вже сьогодні NAVI зіграють з Astralis, а Liquid поміряються силами з ATK. Команди, що програють, впадуть в сітку останнього шансу, звідки буде дуже складно пробитися до Play-off. З іншого боку Rare Atom, ENCE, Spirit та FORZE знаходяться в одному кроці від виходу в Play-off. Дві з цих команд вже точно вийдуть з групової стадії далі. 

Більше інформації про ESL Pro League 17 ви можете знайти на цій сторінці.