Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI з легкістю розправилися з другим суперником по групі D — американською командою Evil Geniuses.

Потужного удару гостям з іншого континенту завдало насамперед українське тріо, включаючи молодого гравця NAVI Junior Данилу headtr1k

На оверпасі чорно-жовті майже повторили учорашній рахунок проти поляків, проте американцям таки вдалося узяти два раунди. Друга карта була трохи напруженішою, але теж без особливих проблем відійшла до скарбнички української команди — перемога 16-10 на dust2.

Усі без виключення гравці народжених перемагати зіграли з позитивною статистикою, а от їх суперники навпаки всі опинилися у мінусах. 

Ось так виглядає статистика матчу

Наступна гра NAVI відбудеться вже 1 квітня о 20.30 Суперниками чемпіонів стануть ще одні американці — команда Complexity. Судячи з коефіцієнтів, букмекери віддають безперечну перевагу NAVI.

 

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

Скандал року у Dota 2! VALVE порахували бали DPC не за власними правилами і замість Outsiders запрошення на TI отримали fnatic

У світовому кіберспорті черговий скандал, причому цього разу його винуватцеми стали не гравці чи команди, а сама компанія VALVE, яка є правовласником двох провідних кіберспортивних дисциплін Dota 2 та CS:GO.