Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Nigma вже тривалий час залишається безумовним лідером жіночої сцени Counter-Strike, не програючи жодного важливого жіночого турніру в якому бере участь, водночас NAVI залишаються стабільно другими. 

Лише у 2023 році команди тричі зустрічалися в фіналах великих турнірів, це сталося на ESL Impact Katowice 2023, ESL Impact League Season 3 та ESL Impact League Season 4. В усіх трьох випадках нажаль росіянки перемагали з рахунком 2-0. 

Сьогоднішній день не став виключенням, на другій карті NAVI взагалі примудрилися програти з сухим рахунком.

Водночас жіночий кіберспорт залишається незрівняно слабкішим за чоловічий. Спроби Nigma змагатися в чоловічих турнірах завжди закінчувалися розгромними поразками навіть проти команд ТІР-3 рівня. 

Попри всі зусилля жіночий CS залишається мало цікавим широкій спільноті глядачів. На піку за трансляцією головного турніру серед дівчат спостерігало лише 32 тисячі глядачів, що майже в 10 разів менше, ніж у конкурента, бо нещодавній Чемпіонат світу з VALORANT дивилося на піку близько 300 тисяч. 

Материалы по теме

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.