Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Брати  Нікола NiKo Ковач та Німанія huNter— Ковач продовжили контракти з клубом G2 Esports на декілька років. Організація повідомила про це у соціальних мережах. G2 не назвала подробиць угоди. На честь анонсу клуб випустив відео із хайлатами кіберспортсменів.

На честь продовження контрактів з зірковими братами G2 зробили атмосферне відео з хайлайтами гравців. 

Раніше ми писали про те, що вийшов черговий випуск Кацапського Інферно, гостем якого став відомий коментатор Олексій yXo Малецький. 

Материалы по теме

G2 вдруге за турнір розгромили NAVI на BLAST Premier Spring Groups 2023

0

Вдруге за турнір G2 просто знищили NAVI, ставши лакмусовим папірцем оновленого складу чорно-жовтих. Матч, який скінчився з сухим рахунком 2-0, чітко показав, що українсько-російська команда знаходиться дуже далеко від свого топового рівня.

NAVI всуху поступилися G2 у матчі за вихід у фінал групи С на весняному BLAST

0

Український клуб NAVI поступився G2 у матчі за вихід у суперфінал сітки групи С на весняних групах BLAST. Попри сухий рахунок 0-2 чорно-жовті потішили своїх уболівальників потужним камбеком на inferno і мали всі шанси перевести гру на третю карту.

Офіційний паблік m0NESY з 280 тисячами підписників назвав «розвитком кіберспорту» відкриття осередка ФКСР у ЛНР

На офіційній верифікованій сторінці колишнього випускника академії NAVI російського гравця m0NESY, який зараз виступає за європейський клуб G2, з’явилося повідомлення про відкриття в так званій ЛНР осередка Федерації комп’ютерного спорту Росії. Картинку з логотипом федерації підписано «Кіберспорт розвивається».

Нікола NiKo⁠ Ковач посів п’яте місце у списку ТОР-20 найкращих гравців 2022 року за версією HLTV

0

Чудовий перфоменс у грі в поєднанні з незмінно чудовими показниками протягом року поставили Ніколу NiKo⁠ Ковача на п’яте місце в рейтингу 20 найкращих гравців 2022 року.