Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NiP офіційно підписали українця Артема r1nkle Мороза, який до цього виступав за клуб B8. Чутки про трансфер гравця ходили весь останній місяць.

Український снайпер замінить в команді свого співвітчизника Данила headtr1ck Валітова, якого, після провалу на відбіркових на Мейджор, команда відправила на лаву запасних.

В дебютному матчі r1nkle продемонстрував видатну гру, домінуючи на сервері проти команди Monte в матчі закритих кваліфікацій на ESL Challenger Jönköping 2024. Новачок заробив рейтинг 1.31 і зробив 53 вбивства за три карти. NiP перемогли Monte в дебютному матчі українця з рахунком 2-1. 

 

 

Склад NiP:

Fredrik “⁠REZ⁠” Sterner
Alejandro “⁠alex⁠” Masanet
Max “⁠maxster⁠” Jansson
Artem “⁠r1nkle⁠” Moroz

Richard “⁠Xizt⁠” Landström (coach)

Patrick “⁠es3tag⁠” Hansen (benched)
Daniil “⁠headtr1ck⁠” Valitov (benched)
Kristian “⁠k0nfig⁠” Wienecke (benched)

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

Українські команди провалили турнір за 100 тисяч доларів, а перемогла 48 команда у світовому рейтингу

0

Українські команди не змогли проявити себе на ТІР-2 турнірі від російського букмекера. На чемпіонаті RES European Series #4, спонсорованому 1xbet, розігрувалося 100 тисяч доларів, а перемогу святкувала команда Sangal, яка посідає лише 48 місце у світовому рейтингу, але спонсорується тим самим букмекером.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.