Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На командном портале организации Natus Vincere появилась подборка фильмов, которые советуют игроки разных составов организации, посмотреть на новый год.

Участника Dota 2 состава: Iceberg, ALWAYSWANNAFLY и V-Tune советуют посмотреть две части «Один Дома», фильм «Гринч» и «Плохой Санта», и сериалы «Бруклин 9-9» и «Воронины».

NAVI Youth по CS:GO в лице m0NESY и headtr1ck советуют посмотреть все части «Властелин колец», «Один дома» и сериал «Мандалорец».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: m0NESY обнаружил баг в CS:GO на стриме — ВИДЕО

Gospadarov и Topa из NAVI Junior оба советуют посмотреть «Гарри Поттер».

Topa отмечает что, эта серия — «не просто приятная для глаз картинка, а сюжет для ума. Я для себя нашёл там много поучительных вещей, и там показываются совсем разносторонние персонажи. При каждом пересмотре находишь что-то новое».

Напомним, что организация Natus Vincere на прошлой неделе отмечали свое 11-летие, а также объявили о подписании полноценных контрактов с игроками по Dota 2.

C полным список рекомендаций фильмов от игроков NAVI, вы можете ознакомиться тут.

Материалы по теме

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Iceberg з ALWAYSWANNAFLY зібрали команду, але не змогли пройти відкриті кваліфікації DPC

0

Кіберспортсмени Богдан Iceberg Василенко та Андрій ALWAYSWANNAFLY Бондаренко зібрали склад Fly To Lose та взяли участь у відкритій кваліфікації до третього туру DPC у Східній Європі. На жаль як і команда B8 команда Айсберга програла, та вилетіла з кваліфікацій.

Богдан Iceberg Василенко тренується і збирається повернутися в професійну доту. Про це гравець повідомив на стрімі

0

Український гравець Богдан Iceberg Василенко під час особистої трансляції відповів на запитання глядачів щодо своєї кіберспортивної кар’єри. Гравець зазначив, що зараз шукає команду для участі у третьому турі Dota Pro Circuit.

«У моєму розумінні кіберспорт СНД повинен вижити. Якщо він не виживе, то в доті по факту буде мінус сцена у нашому регіоні» — alwayswannafly розповів про бачення сцени та своє волонтерство

Український професійний гравець Андрій alwayswannafly Бондаренко на благодійному стрімі розповів про те, як несподівано сам для себе став волонтерити під час війни та зібрав купу грошей на допомогу Україні. Також Андрій поділився думкою, що без змішаних команд в доті регіон не виживе та просто загине.