Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вряд ли кто будет спорить о заслуженности этого решения на фоне недавних успехов состава, включая победу на OGA Dota PIT Season 4 для Европы и СНГ.

О подписании игроков стало известно из официального твиттера студии Maincast.

https://twitter.com/dota2mc_ru/status/1341433376042061824

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Еще большее расширение состава по CS:GO и переговоры с Astralis о Лиге академий — CEO NAVI о планах организации

Напомним вам о результатах команды на последних турнирах:

  • 4 место на OGA Dota PIT S3: Europe/CIS
  • 2 место на ESL One Germany 2020
  • 5-6 место на EPIC League Division 1
  • 1 место на OGA Dota PIT S4: Europe/CIS

Напомним, что сегодня проходит праздничный стрим по случаю 11-й годовщины создания NAVI, в программе праздника шоу-матчи, интервью и многое другое!

Материалы по теме

Forbes випустило розслідування, яке говорить, що власник NAVI Максим Кріппа є одночасно власником букмекера GGbet і студії Maincast

Українське видання Forbes випустило розслідування, в якому йдеться про зв’язки власника NAVI Максима Кріппи з букмекерською компанією GGbet та студією кіберспортивних трансляцій Maincast.

NAVI виграли другу зустріч в головній європейській лізі VALORANT — Champions Tour 2023: EMEA League

0

NAVI обіграли команду Giants Gaming у другому матчі Champions Tour 2023: EMEA League. Таким чином чорно-жовті крокують далі з рахунком 1-1 по матчах. Попереду у команди ще 7 зустрічей в груповій стадії.

NAVI всуху програли в першому матчі Champions Tour 2023: EMEA League

0

NAVI всуху програли в дебютному матчі європейської франшизної ліги Champions Tour 2023: EMEA League. Чорно-жовті були розгромлені на власному піку Ascent з рахунком 7-13. На піку суперників команди дійшли до додаткових раундів, проте клуб KOI зміг дотиснути народжених перемагати, зафіксувавши на табло рахунок 20-18.

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.