Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

OG доукомплектували свій новий склад з CS2. Вочевидь ця команда не нагадує таку, яка спроможна претендувати на найвищі титули, а гравці, які увійшли до складу – це навіть не ТІР-2 рівень.

Хоча лише час покаже, на що спроможний цей склад, схоже на те, що OG так і не змогли закріпитися на найвищому рівні CS і цей склад – конвульсивна спроба, яка не має нічого спільного з участю в топових турнірах. 

2023 рік був складним для OG, вони вилетіли з групових стадій таких великих турнірів IEM Katowice, ESL Pro League S17, IEM Rio, IEM Dallas і IEM Cologne. Схоже, що 2024 рік може стати таким, коли OG будуть раді просто потрапити на групові стадії топових змагань. 

Новий склад OG:

Nils “⁠k1to⁠” Gruhne
Maciej “⁠F1KU⁠” Miklas
Iulian “⁠regali⁠” Harjău
Bram “⁠Nexius⁠” Campana
Nikita “⁠HeavyGod⁠” Martynenko

Casper “⁠ruggah⁠” Due (coach)
Dion “⁠FASHR⁠” Derksen (benched)
Abdul “⁠degster⁠” Gasanov (benched)

 

Материалы по теме

OG презентували новий склад з Dota 2 на сезон 2024 року

OG оголосили оновлений склад по Dota 2. Клуб, який двічі ставав тріумфатором The International, провалився у 2023 році і тепер сподівається повернутися з новими силами. На чолі знову буде легендарний Ceb.

OG представили новий європейський склад, залишивши лише одного гравця з попереднього

0

OG завершили підписання контрактів з regali, ⁠k1to⁠ та ⁠FASHR⁠. Також, після перерви, в команду повернувся nexa⁠. Таким чином з попереднього провального складу в команді залишився лише F1KU, гравця flamez продали у Vitality, а росіянина degter та чеха NEOFRAG посадили на лаву запасних. 

OG звільнили зі складу з CS:GO двох гравців

0

Клуб OG повідомив про зміни у складі. Чеха Адама NEOFRAG Зухара та росіянина Абдула degster Гусанова виставлено на трансфер. Оновлений склад команди поки не називається.