Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр Зінченко і Габріел Жезус разом із батальйоном «Айдар» анонсують великий благодійний шоуматч з CS2. В матчі братимуть участь футболісти, зірки кіберспорту та відомі українські діячі.

Організатори планують зібрати кошти на засоби РЕБ, дрони та транспорт для батальйону «Айдар». Загальна мета збору — 30 мільйонів гривень. 

Для усіх донатерів організатори підготували низку крутих призів від Олександра Зінченко, партнерів заходу та інших учасників. Призи мають бути надзвичайними.

Щоб взяти участь у розіграші, потрібно купити квиток вартістю 100 гривень. Більше квитків — більше шансів на перемогу!

Подія пройде 26 лютого, але долучатись до збору ви можете вже зараз. Судячи з присутності в рекламі логотипа студії Maincast пряму трансляцію шоуматчу можна буде побачити на каналі стадії.

Банка збору: 

https://send.monobank.ua/jar/8SKXjqxJkQ

Всі деталі заходу тут:

https://aidar24.net/clutchforaidar/

Материалы по теме

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

Українські гравці Monte не змогли отримати дозвіл виїхати з країни на IEM Chendu

Український клуб Monte повідомив, що пропустить IEM Chendu – турнір з CS2 в Китаї з призовим фондом в 250 тисяч доларів, на якому зіграє чимало команд зі світовим ім’ям.

ВІДЕО! Інтерв’ю з Олександром Зінченко про PassionUA

0

Зірка ФК Арсенал Олександр Зінченко дав інтерв’ю, яке з’явилося на каналі його клубу PassionUA. З досить короткого відео ви можете дізнатися про створення команди, її цілі і про стріми самого Зінченко.

DemQQ запустив персональний збір для допомоги ЗСУ, де можна виграти Iphone 15 PRO MAX

0

Гравець Monte DemQQ розпоча власний великий збір для допомоги ЗСУ. Підтримавши збір можна не лише допомогти захисту України, а і взяти участь в розіграші призів найкрутішим з яких є останній айфон, а також побувати на сходці фанатів і поїсти шашликів з відомим гравцем.