Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олле Ollelito Арбин стал чемпионом FIFA 20 Summer Cup Series — Europe. В финале состязания он обыграл Томаса Tom Лиса со счетом 6:4.

Ранее в плей-офф турнира игрок Ninjas in Pyjamas выиграл у вышеупомянутого британца со счетом 5:2. За победу швед получил $15,000, а его оппонент по финалу — $12,000.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Yozhyk о FIFA 21: «Впервые я не в восторге от новой FIFA»

Сетка плей-офф:

FIFA 20 Summer Cup Series — Europe прошел в период с 17 по 19 июля в онлайне. 24 игрока сражались за общий призовой фонд в размере $78,000.

Источник

Материалы по теме

Відомий український коментатор футболу Віктор Вацко прокоментував можливість озвучки ігор серії FIFA

Відомий український коментатор Віктор Вацко прокоментував в ефірі програми «Вацко on air» можливість озвучувати матчі в серії ігор FIFA. Нагадаємо, що з гри прибрали Російські команди через війну в Україні.

Останні три сезони Apex Legends зростає швидкими темпами. Electronic Arts повідомила акціонерів про надприбутки

Electronic Arts повідомила про високі прибутки завдяки основним локомотивам — Apex Legends та FIFA. Під час розмови про прибутки Кріс Су, який є фінансовим директором EA, повідомив інвесторів, що Apex продовжує приносити приголомшливі прибутки. Су підтвердив, що загальний прибуток від гри перевищив позначку у 2 мільярди доларів, таку цифру гра зробила за три роки існування.

Electronics Arts розривають угоду з FIFA після 30 років співпраці. Що це значить для кіберспорту

Electronics Arts опублікували в себе на сайті історичну заяву про те, що з наступного року завершують свою багаторічну співпрацю з Міжнародною Федерацією Футболу FIFA, в наслідок чого легендарний симулятор футболу втратить слово FIFA у своїй назві та буде називатися EA SPORTS FC.

Турнирный оператор BLAST входит в мир киберфутбола и будет проводить чемпионаты по FIFA

0

Компания BLAST объявила о планах войти в популярную футбольную франшизу, EA SPORTS FIFA 22, и выпустит выпуск ePremier League 2021/22.