Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комментатор Михаил Olsior Зверев рассказал про результаты Evil Geniuses, которые пошли на спад во время группового этапа. Он также указал, что клуб выглядел одним из сильнейших участников в первый день турнира.

Вот что, Зверев пишет в своем telegram-канале:

Вообще, самый шок — это как поплавило EG за время группового этапа. Они вынесли Т1 и смотрелись довольно круто в первый день + все говорили, что на эмоциях они довольно жесткие. Вообще, со второго дня они обыграли только Thunder Predator, сыграв 1:1 и с Alliance, и с Undying, и довольно безыдейно отлетели от VP

Так же Olsior рассказал про успехи Team Spirit:

По сути, две главные сенсации — это Spirit и Undying, у вторых правда не получилось выйти в виннера и последние пару дней они уже довольно потеряно выглядели.

Напоминаем, что главный турнир по Dota 2 — The International 10 проходит с 7 по 17 октября в Бухаресте. Детальнее следить за результатами турнира вы можете в нашем специальном репортаже.

Материалы по теме

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

 Team Spirit вибула з Мейджора в Лімі, а українець Yatoro пішов зі сцени не потиснувши руки суперникам. 

0

 Після прикрої поразки у другому турі нижньої сітки Lima Major Team Spirit вибула з турніру в Лімі, а українець Yatoro пішов зі сцени не потиснувши руки суперникам.

Olsior поділився враженнями від гри у VALORANT і дав найвищі оцінки

0

Михайло Olsior Звєрєв поділився враженнями від тактичного шутера Riot Games VALORANT. За свою практику Михайло встиг пограти та попрацювати у Starcraft II, League of Legend і Dota 2, а тепер долучається до запущених нещодавно студією Maincast трансляцій з VALORANT.

Генератори, як виправдання любові до російського світу. Українці знову воюють між собою

І знову в інтернеті потужний скандал, цього разу між двома українцями. Професійний дотер Ілля lil Іллюк регулярно намагається виправдовувати українців, що співпрацюють з росіянами і воює з культурою відміни, в протилежність йому Михайло Olsior Звєрєв у чисельних постах пояснює, чому українці не мають права заробляти в Росії та співпрацювати з росіянами під час війни.