Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Киберспортивная организация Alliance в своём твиттере поделилась новостью о том, что команду покинули Симон Handsken Хааг и тренер Никлас okcya Коскинен. Симон Handsken Хааг играл за состав в 2016-2017, а в 2019 году вернулся в команду и выступал по сей день. Оkcya c 2019 года играл за состав GODSENT, а позже присоединился к Alliance в качестве тренера.

От имени клуба Alliance:

Большое вам спасибо за то, что вы вкладываете свои убеждения и энергию в Альянс, за то, что боретесь вместе с нами для достижения наших общих целей и мечтаний. Желаем вам всего наилучшего и надеемся увидеть вас на поле боя!

Изображение

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: kellymilkies временно уходит с должности управляющего директора Alliance — девушка также извинилась за скандал с Kyle

Напоминаем, что ребята закончили свою игру в первом дивизионе на Dota Pro Circuit 2021-2022 для Западной Европы на 7й строчке.

Состав Alliance:

  • Николай Nikobaby Николов
  • Ондрей Supream^ Старха
  • Родриго Lelis Лелис Сантос
  • Адам Aramis Мороз

Материалы по теме

Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Перед тим, як ми дізнаємося ім’я нових чемпіонів The International, саме час згадати тих, хто ставав найкращими у попередні роки і закарбував свої імена на зворотньому боці величної Егіди.

Alliance оголосив про розпуск свого складу з Dota 2. Шведський клуб збере склад, «яким всі будуть пишатися»

Шведський клуб Alliance повідомив про повний розпуск свого складу з Dota 2. Останнім часом легендарний для Доти тег спіткали одні невдачі. Команда вже давно не демонструвала чемпіонської гри, а цього року навіть вилетіла з першого дивізіону DPC та не пройшла на The International 11.

Огляд двох останніх кваліфікацій на TI11: Topson та Ana вже на The International 11, Alliance вилетіли з турніру

Тривають дві останні кваліфікації на The International в регіонах Західної Європи та Південно-східної Азії і вже можна відмітити пару проміжних цікавих моментів.

Намагаючись вижити, європейська команда Alliance підписала двох росіян до складу Dota 2

0

Схоже, що європейці все ще не розуміють, яка дурниця підписувати гравців країни-агресора, проте деякі клуби, мабуть, через відчай, роблять цей необачний крок.