Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Украинский клуб Natus Vincere объявил о запуске проекта «Road to NAVI», который поможет молодым игрокам стать частью состава организации по CS:GO.

Об этом Natus Vincere заявили в своих социальных сетях.

Главный тренер NAVI Junior Амиран ami Рехвиашвили и игрок молодежки Родион fear Смык свяжутся с лучшими кандидатами и пригласят их на тестовые матчи.

Основные требования:

  • Возраст от 13 до 16 лет;
  • Более 3000 elo на FACEIT;
  • Возможность приехать на буткемп в Киев;
  • Отсутствие контракта с другими клубами;
  • Видео с ответом на вопрос «Почему именно ты должен попасть в NAVI».

Подать заявку можно здесь.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Кому не POHUY? HellRaisers представили новую коллекцию одежды с неожиданным партнером

Напомним, что летом 2019 года Natus Vincere провели NAVI CS:GO Summer Camp, по итогам которого был сформирован второй состав по CS:GO.

Материалы по теме

Росіянин змінив свій прапор на український, щоб команді на HLTV поставили український прапор замість російського

0

Черговий скандал про співпрацю українців з росіянами. Хоча в CS:GO ситуація дещо краща, ніж в Dota 2, все ще купа українців вважає абсолютно нормальним грати в одній команді з росіянами. В цікаву ситуацію потрапила команда колишнього випускника академії NAVI гравця з нікнеймом fear.

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.