Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Valorant снова пополнение — киберспортивная организация Singularity Esports объявила о подписании женского состава. В команде 5 девушек с Турции, и как заявили в организации, имея прошлый опыт CS:GO, эта команда поставила амбициозные цели для предстоящей серии VCT Game Changers.

Yaren Nariel Cirit, участница команды:

Я уверена, что благодаря дисциплинированной программе работы и той химии, которая у нас есть, мы принесем в наш новый дом большой успех за короткое время. Наша первая цель — доказать всем, что женщины в этой экосистеме киберспорта успешны на соревнованиях.

В будущем, как вы понимаете, я уверена, что мы войдем в пятерку лучших команд на женской сцене Европы!

Недавно организация легендарного футболиста Девида Бекхэма Guild объявила о подписании женского состава по шутеру Valorant.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Team Liquid подписала Nivera в состав по Valorant — там уже играет его брат ScreaM

Состав Team Singularity:

  • Yaren Nariel Cirit
  • Candan ESTEE Yetişkin
  • Pelin Ked Yalkın Çingiroğlu
  • Gülcem Lakhesis Arslan
  • Tuğçe minemosynE Minem Alkır

Материалы по теме

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

150 організацій з усього світу подали заявки на участь у франшизній лізі Riot Games по грі Valorant

Понад 150 організацій подали заявки до Riot Games щодо можливості стати партнерами франшизної ліги з VALORANT, яка стартує наступного року. Після проведення реформи у 2023 році кіберспорт у Valorant буде розвиватися за тим самим форматом, що й у LoL. Всім кіберспортом буде керувати виключно Riot. 

Valorant захопив Францію. На локальному турнірі зібралося 12 тисяч уболівальників, а онлайн на піку турнір дивилося 130 тисяч глядачів

21 червня у Франції відбувся матч у VALORANT Regional Leagues 2022 France: Revolution Stage 2 між командами Team Vitality та Karmine Corp. На Accorhotels Arena у Парижі, де проходила подія, зібралося понад 12 тис. фанатів, а в онлайні за матчем слідкувало понад 130 тис. глядачів на піку трансляції.

Riot опублікували ролик п’ятого епізоду Valorant, який буде називатися «Вимір»

Riot опублікували офіційний проморолик п’ятого епізоду Valorant, який буде називатися «Вимір». Сам епізод разом з новим патчем 5.0 та новою підводною картою Pearl стане доступним вже 22 червня.    Читайте також про зміни у рейтинговій системі Valorant, які нас чекають після виходу патчу.