Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В официальном твиттере Liquid Valorant было сообщено, что Набиль Nivera Бенрлитом присоединился к составу Team Liquid в новой дисциплине.

В новой команде бельгиец будет выступать вместе со своим братом Адилем ScreaM Бенрлитомом. Вот как прокомментировал это событие сам Nivera:

Я так рад и горжусь объявить, что присоединяюсь к одной из самых топовых команд — Liquid Valorant.
И я буду играть вместе со своим братом.

До перехода в Liquid Бенрлитом был профессиональным игроком в CS:GO.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: BlameF о заменах в Complexity: «Я устал от изменений состава, так как постоянно заново все объясняю новичкам»

Team Liquid:

  • Дом soulcas Сулкас
  • Тревис L1NK Мендоза
  • Адиль ScreaM Бенрлитом
  • Набиль Nivera Бенрлитом
  • Элиас Jamppi Олкконен

Материалы по теме

Riot дали задню та пообіцяли зробити систему повторів у VALORANT, але сказали, що чекати доведеться довго

0

Після нищівної критики професіоналів та ком’юніті, які дуже болісно відреагували на заяву Riot щодо відсутності в планах зробити у VALORANT систему повторів, розробники гри дали задню, та вийшли з офіційною заявою.

Легендарний GeT_RiGhT розповів про своє ставлення до VALORANT та провів паралелі з CS:GO

Легенда CS 1.6 та CS:GO висловив свою думку щодо VALORANT та її конкуренції з CS:GO Valorant добре підходить для гравців у CS:GO, каже GeT_RiGhT. Суперзірка також вважає, що CS:GO і Valorant не повинні ворогувати один з одним.

Riot Games заплатить патнерам своїх ліг з VALORANT шестизначні стипендії на утримання команд. Франшизна система запрацює з 2023 року

Кілька найбільш популярних у світі кіберспортивних клубів провели переговори з розробником VALORANT Riot Games щодо системи партнерства на наступний рік, повідомили Dot Esports.

Riot не відкидають планів зняти серіал по всесвіту VALORANT, як вони це зробили по всесвіту LOL, випустивши феноменальний «Arcane»

0

У відповідях на запити гравців Riot розповіли про віддалені плани зняти серіал по всесвіту VALORANT, як це було зроблено минулого року по всесвіту League of Legends.