Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Инсайдер Алексей «OverDrive» Бирюков поделился информацией о новом составе Team Spirit по CS:GO. Бывший профессиональный игрок поделился информацией на личном канале в Telegram.

По словам Бирюкова, Team Spirit будет играть в том же составе, в котором выступила на квалификации к ESL Challenger Anaheim 2022. Трое игроков находятся в трансферном списке российского клуба — это Борис magixx Воробьев, Абдул degster Гасанов и Леонид chopper Вишняков.

Представители Spirit не выступали с официальным заявлением относительного обновленного состава по CS:GO.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Пять недооценённых игроков в CS:GO, которые покажут себя в 2022 году

Возможный состав Team Spirit:

  • Борис magixx Воробьев
  • Абдул degster Гасанов
  • Леонид chopper Вишняков
  • Роберт Patsi Исянов
  • Павел s1ren Оглоблин

Материалы по теме

Інсайдер повідомив, що Edward та Bondik збирають нову українську команду. Читайте подробиці

Відомий інсайдер OverDrive повідомив, що за його інформацією до змагального CS:GO повертаються ветерани, які останнім часом пропали зі сцени у складі з менш відомими і більш молодими гравцями.

Українець Ігор w0nderful Жданов замінить Абдулхаліка degster Гасанова у Team Spirit

З перевірених джерел нам стало відомо, що новим снайпером Team Spirit стане молодий український гравець Ігор w0nderful Жданов. Гравець добре відомий на українській аматорській сцені, але мало відомий широкій публіці. У Spirit українець замінить Абдулхаліка degster Гасанова, який відмовився переїжджати з командою до Сербії.

Team Spirit посадила Абдула degster Гасанова на лавку запасних через небажання переїзджати на ПМЖ до Сербії. Заява керівництва команди та гравця

Неочікувано для всіх Team Spirit оголосили про звільнення зірки команди снайпера Абдула degster Гасанова. За чутками, які опосередковано підтверджуються й у зверненні керівництва клубу, гравець не захотів піти на вимоги керівництва команди знаходитися мінімум 9 місяців на рік у Сербії.

«Я чув, що NAVI дозволили російським гравцям жити в Росії, просто це не афішувати» — OverDrive поділився інсайдом та думками про звільнення Бумича

Відомий російський інсайдер Олексій OverDrive Бірюков повідомив про те, що за його інформацією NAVI дозволили залишатися російським гравцям в Росії, головне це не афішувати. Також, на думку Овердрайва, Бумича звільнили тільки через тиск суспільства, бо в NAVI вже не було іншого виходу.