Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Найспортивніший з кіберспортсменів – легенда на пенсії PashaBiceps знову зібрався підкорювати справжній ринг. Колишній кіберспортсмен вийде на бій проти свого земляка з грізним ніком Diablo.

Для Паші цей бій стане вже третім реальним боєм в кар’єрі. В дебютному поєдинку він переміг блогера під ніком Owca, а в другому програв теж блогеру Марцину Дубіелу.

Проте в третьому поєдинку Паша вирішив битися не з блогером, а з професіоналом. 42 річний професійний боксер Diablo має загрозливу статистику 65-4-1 і в теорії має просто розмазати свого кіберспортивного візаві по рингу.

Чим закінчиться ця авантюра ми дізнаємося 31 серпня. Поєдинок проходитиме у Варшаві на стадіоні на 70 тисяч глядачів. 

Подивитися останній поєдинок Diablo проти одного з його останніх суперників, щоб зацінити, хто буде бити Пашу Біцепса, можна у цьому відео. 

 

Материалы по теме

У 2024 році вийде офіційна настільна гра за мотивами серії комп’ютерних ігор Diablo

0

Анонсовано офіційну настільну гру за мотивами Diablo. Розробники повідомляють, що створенням гри займаються ветерани індустрії, тож гра має бути максимально наближеною до оригіналу за духом.

PashaBiceps виконав обіцянку і подолав 1800 кілометрів від Варшави до Парижу на велосипеді

0

PashaBiceps виконав свою обіцянку і здолав шлях від Варшави до Парижу, щоб підтримати поляків на BLAST Paris Major. Загалом легенда кіберспорту здолав на велосипеді 1800 кілометрів протягом тижня і не дарма. Хоча поляки 9INE давно вилетіли, у півфінал турніру вийшла команда Apex, яку тренує Кубен – колишній тіммейт Паші по легендарній польській п’ятірці.

Легенда CS планує підтримати своїх земляків велопробігом довжиною у 1700 кілометрів

Колишня зірка CS:GO pashaBiceps пообіцяв здійснити подорож на велосипеді з Польщі до Парижа, а це 1700+ кілометрів, у разі, якщо його земляки поляки з 9INE вийдуть у плей-офф BLAST Paris Major.