Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпіон останнього The International українець Ілля Yatoro Молярчук показав, як зараз виглядає його квартира у Бучі під Києвом. 

Нагадаємо, що до кінця березня місто було під окупацією російських військ.

На відео видно, що мародерські війська Російської Федерації обшукали всю квартиру, речі розкидані, все відчинено, видно, що шукали гроші, цінності та техніку. 

Ігрове місце гравця у повному безладі, комп’ютер та девайси розтрощено вщент. Як і у квартирі Фобоса, росіяни розбили те, що не могли вкрасти, на плазмі видно декілька пошкоджень матриці. 

Відео з квартири Yatoro після «визволення» військами РФ 

 

Раніше ми писали про те, що DkPhobos виклав фото своєї розтрощеної росіянами квартири у Бучі. 

Материалы по теме

Comic Con Ukraine 2022 переноситься на наступний рік. Офіційна заява організаторів

Організатори повідомили, що найбільший український фестиваль гік-культури, геймінгу та кіберспорту Comic Con Ukraine 2022 переноситься через війну. У попередні роки фестиваль став феноменом, збираючи десятки тисяч відвідувачів. 

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

Легендарному коментатору Starcraft ALEX007 виповнилося 30 років. Ювілей він відсвяткував, зібравши 260 тисяч гривень на допомогу українцям

Легендарному українському коментатору Starcraft Олексію ALEX007 Трушлякову виповнилося 30 років. Українець своєрідно привітав себе з Днем Народження, зібравши 260 тисяч гривень для фонду «Повір у себе«, який допомагає постраждалим від війни.

s1mple в черговий раз зганьбив Україну, просуваючи ідею СНД-кіберспорту. Гравець NAVI взяв участь у шоу-матч разом з росіянами

s1mple взяв участь у шоу-матчі разом з росіянами. Шоу-матч організували російськомовні стрімери та друзі Олександра Костилєва — росіянин Buster та українець Evelone. До речі обидва, включаючи Evelone, не робили жодних адекватних заяв щодо війни в Україні.