Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Аналитик в сфере CS:GO Александр Petr1k Петрик прокомментировал завершение главы Team Vitality  в данном составе. Для французского коллектива это стало последним выступлением в таком составе и «последним танцем», как ранее высказывался ингейм лидер Team Vitality. Напоминаем, что команда NAVI обыграла Team Vitality в финале BLAST Premier World Final 2021 со счетом 2:0.

Александр Petr1k Петрик:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: NAVI сыграют с Gambit Esports в гранд-финале BLAST Premier World Final 2021

Игрок Team Vitality Ришар shox Папиьон:

Я сохраню в памяти всю позитивную атмосферу последних месяцев, это был адский путь, спасибо всем, кто был поддерживал нас до конца. Я вас люблю.
2021 год определенно закончился, переходим к следующей главе.

Матье ZywOo Эрбо:

 

Ранее сообщалось, что бывший тренер и игроки Astralis Дэнни zonic Соренсен, Эмиль Magisk Рейф и Питер dupreeh Расмуссен могут присоединиться к Vitality.

Напомним, что с 14 по 19 декабря проходит турнир BLAST Premier: World Final 2021, на котором 8 команд разыграют призовой фонд в размере $1.000.000. Детальнее можно посмотреть в нашем репортаже.

Материалы по теме

Samsung став офіційним телевізійним партнером Team Vitality не зважаючи на те, що партнером команди по моніторам є Philips

Французька кіберспортивна організація Team Vitality оголосила про партнерство з виробником електроніки Samsung. Samsung став офіційним телевізійним партнером Team Vitality для тих кіберспортивних складів команд, які використовують телевізори в грі. Сюди входять склади з Fortnite, Rocket League та FIFA. Samsung і Team Vitality також працюватимуть разом над створенням контенту та «ігровим досвідом».

Олександр Петрик на прикладі UEFA закликав Valve позбавити російські команди права брати участь у міжнародних змаганнях

0

Олександр Петрик в черговий раз закликав позбавити всі російські клуби права виступу на змаганнях. Як приклад Петрик привів футбол, в якому нещодавно остаточно позбавили всі російські клуби та збірну можливості виступати на міжнародних заходах.

«PGL придумали найсмердючіше лайно в історії форматів», — Олександр Петрик розкритикував турнірну систему RMR. Ми з ним не згодні

Відомий аналітик та блогер з CS:GO жорстко пройшовся по системі RMR. На його думку, формат турніру — справжнє лайно, найгірше за всі попередні формати.

Олександр Петрик не став чекати заборони Youtube в Росії та сам закрив доступ до свого контенту з території країни — агресора

Відомий український аналітик, коментатор та ютубер Олександр Петрик закрив доступ до своїх відео з території РФ. Петрик є, мабуть, єдиним блогером зі східної Європи у CS:GO, який знімає не тільки розважальний, а насамперед освітній контент.