Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український аналітик Олександр Petr1k Петрик поміркував про перспективи російсько-українських складів у кіберспорті. Про це він повідомив у своєму Telegram.

Він вважає, що такі ростери не мають майбутнього, тому найближчими місяцями на професійній сцені трапиться багато трансферів.

Я не думаю, що російсько-українські склади з CS:GO, Dota 2 чи будь-якої іншої гри зможуть існувати. Навіть якщо у складі адекватні люди та друзі, то організувати тренувальний та змагальний процес для таких п’ятірок буде складно. Росіяни банально не зможуть приїхати на багато турнірів. Гравцям з Казахстану та Балтії не буде сенсу грати з росіянами, грати у російських клубах, бо це створює непотрібні проблеми. Європейським клубам навряд чи захочеться працювати з росіянами та білорусами. Великий решафл наближається в найближчі місяці, це неминуче.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Збірну Росії усунули від турніру Warcraft 3 Nations League

Олександр поділився думкою щодо майбутнього складу Natus Vincere:

Думаю, що NAVI доведеться або натуралізувати росіян у складі або поступово з ними прощатися. Ну це тільки якщо щось різко не зміниться у світі. Ситуація така, що незрозуміло, що буде завтра. Мовчу за майбутнє.

Нагадаємо, що раніше збірна Росії не зіграє на основному етапі турніру Warcraft 3 Nations League, про що повідомив портал GoodGame.

Материалы по теме

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

«Прогнать эту нечисть нах**р отсюда» — дивіться велике інтерв’ю з Олександром XBOCT Дашкевичем

В інтернеті з’явилося величезне двогодинне цікаве інтерв’ю з легендою NAVI, переможцем The International Олександром XBOCT Дашкевичем. В інтерв’ю Олександр розповів не тільки про свою кіберспортивну кар’єру, а і про дуже багато інших речей.

V1lat на стрімі збирав гроші на полк Азов і одночасно захищав росіян в NAVI. Читайте всі ключові цитати

V1lat провів благодійний стрім, на якому збирав донати на закупівлю відстанемір для полку Азов. Під час гри відомий коментатор висловив думку відносно ставлення до росіян у NAVI, про росіян у Maincast, а також розповів на яких умовах він погодиться коментувати The International російською мовою.