Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий аналітик та блогер з CS:GO жорстко пройшовся по системі RMR. На його думку, формат турніру — справжнє лайно, найгірше за всі попередні формати.

«PGL придумали найсмердючіше лайно в історії форматів. Ніхто не розуміє, що відбувається. Чи може це Valve — автори… Пофіг. Спробую розгребти для вас усе це…

Ситуація. NAVI, FaZe та forze закінчили швейцарку на європейському RMR зі статою 3-1 по матчах. Але лише дві з цих трьох команд отримають слот легенди, тобто почнуть мейджор вже з основної стадії. Третя як останнє дно почне мейджор з Challengers Stage.

PGL придумали зробити так: команда з найвищим показником коефіцієнту Бухгольца (про нього далі) стає легендою одразу, а от дві інші зіграють між собою матч-десайдер. Переможець теж буде легендою, а лузер буде грати Challengers Stage.

Коефіцієнт Бухгольца оцінює те, наскільки складними були суперники команди на турнірі. Усі перемоги та поразки команд, з якими грали, наприклад, FaZe складаються до купи і на виході отримуємо цей показник. Рахувати його не важко, але є нюанс. До завершення завтрашніх матчів у групі 2-2 повністю вирахувати Бухгольц у FaZe, NAVI та forze неможливо, бо ніхто ж не знає, хто виграє у цих матчах.

Тому і виникла така паніка і незрозумілість у колах журналістів, аналітиків та навіть гравців FAZE, які після перемоги над MOUZ вже раділи статусу легенд. Ніфіга.

Завтра о 10:00 стартують матчі OG vs Eternal Fire та MOUZ vs Vitality. Якщо у цих матчах виграють OG та Vitality, то NAVI отримають найвищий Бухгольц та спокійнесенько вийдуть в легенди без зайвих потуг. Але якщо у цих матчах щось іде по будь-якому іншому сценарію, то легендами стають FaZe, а NAVI підуть грати матч проти forze за останній слот в легенди. Матч Outsiders vs sAw на цю історію впливу не має, тому йтиме паралельно з грою forze vs NAVI/FAZE. Росіяни з forze не мають жодного сценарію прямого виходу в легенди. Та і непрямого, якщо чесно, теж.

А тепер скажіть мені будь ласка, чи стало вам зрозуміліше і, найголовніше, за що нам такий головний біль? Невже не можна придумати системи, яка буде зрозумілою та простою хоча б для когось???»


Коментар Gameinside: Ми можемо погодитися з Петриком лише щодо складності системи. Так, вона дуже складна і незрозуміла і так, треба витратити час і напружити мозок, щоб в ній розібратися, але система надзвичайно цікава і крута, вона тримає інтригу до останнього.

Цю систему вигадав справжній гуру, який намагався все зробити надзвичайно цікаво і круто, а не просто зробити щось дефолтне, просте і зрозуміле. Я дуже люблю і знаюся на різних турнірних системах і дана система сама витончена з усіх, що я бачив.

Материалы по теме

Global Esports Tour Dubai 2022 з CS:GO — інформація про турнір, розклад, офіційна пряма трансляція від Олександра Петрика

В Дубаї стартував досить великий турнір з CS:GO, який пройде за дуже простою системою Single Elimination. 8 запрошених команд розіграють між собою призовий фонд у розмірі 250 тисяч доларів. Турнір шейхам допомагає проводити Starladder, а офіційну українськомовну трансляцію на своєму власному каналі забезпечує Олександр Петрик.

Олександр Петрик на прикладі UEFA закликав Valve позбавити російські команди права брати участь у міжнародних змаганнях

0

Олександр Петрик в черговий раз закликав позбавити всі російські клуби права виступу на змаганнях. Як приклад Петрик привів футбол, в якому нещодавно остаточно позбавили всі російські клуби та збірну можливості виступати на міжнародних заходах.

Players та Copenhagen Flames вийшли у легенди Мейджора, а Sprout та Sangal вилетіли з турніру

0

Команди Players та Copenhagen Flames першими здобули по 3 перемоги в групі В на європейському RMR та пройшли у легенди Мейджора.

Перші сенсації в групі В на RMR Europe — відбіркових до PGL Major Antwerp 2022

0

Перші два матчі на європейському RMR закінчилися сенсаційними несподіванками. Фаворити турніру програли очевидним аутсайдерам і вже с першої гри  фактично втратили шанси потрапити до легенд Мейджора.