Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На межі вибуття з RMR завершили другий день виступів на надважливому турнірі Monte. За рахунку 1-1 український клуб програв Apex і зіграє гру на виживання з дуже складним суперником Astralis.

Загалом у другий день європейського RMR в групі B визначилися дві команди, які отримали путівки на Мейджор. Першими стали росіяни Cloud9, які просто знищили Vitality і це якась містика з огляду на те, яку гру вчора демонстрував Zyw0o і те, що в C9 взагалі немає професійного снайпера. 

Як би то не було, слід констатувати, що колишнє ядро NAVI повернуло свою форму часів домінації, про що свідчить рахунок 3-0 на RMR і перемога над чинними чемпіонами Мейджора. 

Другими щасливчиками стали MOUZ, які впоралися з чемпіонами IEM Katowice 2024 – командою Spirit. Хоч ігри і були досить рівними, матч закінчився рахунком 2-0. 

На другий день турніру дві команди програли 0-3 і потрипити на Мейджор в Копенгаген назавжди залишиться лише їх мрією. Тут обійшлося без сюрпризів і найгіршими стали NEXUS і PERA.

Всі інші команди мають статистику 2-1 або 1-2 і все ще мають шанси потрапити на Мейджор в Данію. 

Звісно увага українців буде повністю прикута до гри Monte проти Astralis, після якої переможений втратить можливість потрапити на Мейджор. 

Материалы по теме

Monte зіграють на Global Esports Tour Rio 2024. З виїздом за кордон допомогли ті, кого ще вчора все ком’юніті поливало брудом

Український клуб Monte повідомив, що зіграє на турнірі Global Esports Tour Rio 2024, більш того всі українські гравці клубу вже змогли виїхати за межі України. Поїздка стала можливою за допомогою голови комісії з кіберспорту при НОК України Дениса Давидова та ДПСУ.

Monte виграли українскі відбіркові з Dota 2 від федерації UESF і гратимуть на європейських відбіркових за путівку на Чемпіонат Світу

0

Dota 2 склад українського клубу Monte став переможцем українських кваліфікацій від Федерації кіберспорту України на Чемпіонат світу національних збірних, який відбудеться в Саудівській Аравії.

Українські гравці Monte не змогли отримати дозвіл виїхати з країни на IEM Chendu

Український клуб Monte повідомив, що пропустить IEM Chendu – турнір з CS2 в Китаї з призовим фондом в 250 тисяч доларів, на якому зіграє чимало команд зі світовим ім’ям.

Lenovo Legion стали партнерами українського клубу Monte

Український клуб Monte підписав нового партнера – відомого виробника ноутбуків Lenovo Legion. Компанія вже багато років займається розвитком кіберспорту в Україні, спонсоруючи різноманітні турніри, кіберспортивних блогерів і навіть найстаріший і найбільший в Україні комп’ютерний клуб CyberZone.