Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

30 червня 2024 року передчасно пішов з життя Імас Євгеній Вікторович — професор, доктор економічних наук, ректор та президент Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Євген Вікторович залишив свій слід не тільки в спорті, а і в українському кіберспорті. Під його керівництвом в Національному університету фізичного виховання і спорту України було створено кафедру кіберспорту в якій спочатку започаткували бакалаврат, а потім і магістратуру з кіберспорту. Кафедра успішно працює і розвивається вже кілька років.

Ці інновації, які можуть комусь здатися неважливими, дозволили кіберспортсменам України здобути профільну освіту в улюбленій для них справі.

Автор цього тексту знав особисто Євгена Вікторовича, як надзвичайно активну і енергійну людину та ентузіаста кіберспорту. Висловлюємо щирі співчуття близьким Євгенія Вікторовича. 

Материалы по теме

В Національному університеті фізичного виховання і спорту України проходить набір абітурієнтів на кафедру Кіберспорту

0

Кафедра кіберспорту в Національному університеті фізичного виховання і спорту України набирає абітурієнтів за спеціальністю Кіберспорт. Детально про це можна дізнатися на цій сторінці.

Міжнародний Олімпійський Комітет дозволив росіянам та білорусам виступати на Олімпіаді в Парижі під нейтральним прапором. Україна готує відповідь

Російським та білоруським спортсменам дозволили брати участь в Олімпійських Іграх в Парижі під нейтральним прапором. МОК (Міжнародний Олімпійський Комітет) вирішив дозволити спортсменам з країн-агресорів виступати з певними обмеженнями, проте не пішов на їх повну заборону, про це MOK повідомив на власному сайті. 

Monte відкрили молодіжний склад з CS2 з айдентикою у кольорах прапору УПА

Головний український клуб Monte анонсував міжнародний молодіжний склад своєї команди з CS2. Молодша команда матиме назву MONTE GEN і матиме дещо відмінні від основного складу кольори логотипа та айдентики.