Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организация Singularity может подписать состав BEZ ZP, в котором играет Денис seized Костин и Ладислав GuardiaN Ковач. Такой информацией поделились в телеграм-канале Cyberslovo со ссылкой на собственные источники.

Апдейт 08.09: вчера все же состоялся ожидаемый анонс о новом составе Team Singularity, там действительно оказались игроки из экс-Trident Clan.

Ранее российский игрок  Денис seized Костин сообщил в Instagram о неком анонсе, который состоится 7 сентября. Ранее seized заявлял, что бывший состав Trident Clan ищет новую организацию. Возможно анонс связан именно с этим.  О том, что BEZ ZP может перейти в Singularity можно было догадаться с последнего поста Костина:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: F_1N: «NAVI в один момент поняли, что не так просто выигрывать чемпионаты, где играют другие СНГ-команды»

Новый состав Team Singularity

  • Денис seized Костин;
  • Ладислав GuardiaN Ковач;
  • Тимур clax Сабиров;
  • Евгений Norwi Ермолин;
  • Даниил d1Ledez Кустов.

Материалы по теме

“Дякую, Valve, але йди до біса” – переклад статті Річарда Льюїса про помилки Valve, шахраїв та злочини ESL за час історії CS:GO

До завершення ери CS:GO найвідоміший в світі кіберспортивний журналіст підбив підсумки десятилітньої епохи Великої гри. Річард Льюїс в першу чергу закцентував увагу на проблемах гри, хижій поведінці турнірних операторів, шахраях, яки ганьбили гру роками і Valve, які закривали на це очі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.

ЛОГІКА ПЕРЕХОДУ VALVE НА MR12 – повний переклад статті з HLTV

На HLTV з’явилася чудова стаття про порівняння систем MR12 та MR15, баланс сторін в CS і порівняння улюбленого командного шутера з традиційними видами спорту. Пропоноємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Фото сцен всіх 18 Мейджорів в історії CS:GO

HLTV опублікував фото з усіх 18 мейджорів за 10 років існування CS:GO. Для нової школи можна побачити, що за цей час змінилося не так і багато. Гра збирала стадіони ще на початку свого існування завдяки шаленій популярності, здобутій за часів CS 1.6.