Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У той же час коли Джордж Расселл своєю перемогою на трасі «Інтерлагос» завершив міні-чемпіонат віртуальних Гран-прі Формули-1, екшн у Чемпіонаті України з цифрових кільцевих перегонів продовжується.

Другий етап українського чемпіонату відбувся на відносно невідомій трасі «Цукуба» в Японії: у реальних перегонах траса використовується для мотоциклетного чемпіонату «All Japan Road Race» та для гонок «Формули-4».

Поул вже другий раз підряд здобув Дмитро Луканов, другу та третю позицію на старті отримали Кирило Негой та Сергій Бурим відповідно. Цікаво, що перші 13 місць на стартовій ґрадці розділили гонщики, які використовують автомобіль KIA Optima. На трасі «Lime Rock Park», автомобілі KIA також були швидкі у кваліфікації, однак у перегонах виявилось, що Audi RS 3 LMS має перевагу у вигляді більшого паливного баку. Після цього, на трасі «Цукуба» було прийняте рішення про зменшення дистанції траси для того, щоб автомобілі двох марок мали однакове число піт-стопів.

У першому ж повороті Кирило Нєгой захопив лідерство у гонці, пройшовши Дмитра Луканова та Сергія Бурима по внутрішній.  Позаду сталось невелике зіткнення та розмін позицій між Олексієм Селезньовим та Євгеном Артеменком, які стартували четвертим та п’ятим відповідно. Також одним із «хайлайтів» старту стали прориви лідера чемпіонату Домініка Хорошавіна з 16 на 10 позицію та Дмитра Камінного – з 15 на 9.

На 15 колі почався прорив автомобілів Audi під керівництвом Дмитра Камінного й Домініка Хорошавіна на передові позиції, які усі були зайняті пілотами «за кермом» KIA: обоє гонщиків обігнали Артема Макарова.  На 35 колі Хорошавін пройшов Євгена Артеменка і став 5-м.

За 5 кіл до кінця гонки відновилась боротьба за «золото» після 40 кіл стабільності на перших 4-ох позиціях у пелетоні: Сергій Бурим вдарив у задній бампер автомобіль Дмитра Луканова, що призвело до втрати 3-ої та 2-ої позиції відповідно, які займали пілоти. Цим скористався Олексій Селезньов, який вихопив «срібло», однак зупинятися на цьому не став і, скориставшись ще одним зіткненням, на передостанньому колі вийшов у лідери й першим перетнув картатий прапор. Кирилу залишалось задовольнитися другою позицією, а останню сходинку подіуму здобув Дмитро Луканов.

Наступний етап Чемпіонату України з цифрових кільцевих перегонів відбудеться 28 лютого на трасі «Олтон Парк».

Материалы по теме

UPEA проведет Чемпионат Украины по CS:GO и Dota 2. Первые отборочные стартуют 8 ноября

Время для самого большого национального киберспортивного Чемпионата от Украинской Профессиональной Киберспортивной Организации с суммарным призовым фондом в размере ₴820,000!

UPEA сообщила о проведении серии Чемпионатов в школах, университетах и по всей Украине с суммарным призовым больше 1 млн гривен!

Украинская Профессиональная Киберспортивная Ассоциация проведет турниры трех уровней по дисциплинам CS:GO и Dota 2, первые квалификации стартуют уже в ноябре.

Известный гонщик приходит в киберспорт

Реальный спорт стремится стать киберспортом в наше непростое коронавирусное время. Благодаря этому мы видим очередной пример необычной интеграции.  Известный гонщик Ромен Грожан — чемпион серии GP2 и гонщик Формула-1 с 2009 по 2012 годы объявил о создании своей киберспортивной команды по гонкам R8G. Главная цель гонщика выступать и находить перспективных ребят, способных проявить себя и