Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У той же час коли Джордж Расселл своєю перемогою на трасі «Інтерлагос» завершив міні-чемпіонат віртуальних Гран-прі Формули-1, екшн у Чемпіонаті України з цифрових кільцевих перегонів продовжується.

Другий етап українського чемпіонату відбувся на відносно невідомій трасі «Цукуба» в Японії: у реальних перегонах траса використовується для мотоциклетного чемпіонату «All Japan Road Race» та для гонок «Формули-4».

Поул вже другий раз підряд здобув Дмитро Луканов, другу та третю позицію на старті отримали Кирило Негой та Сергій Бурим відповідно. Цікаво, що перші 13 місць на стартовій ґрадці розділили гонщики, які використовують автомобіль KIA Optima. На трасі «Lime Rock Park», автомобілі KIA також були швидкі у кваліфікації, однак у перегонах виявилось, що Audi RS 3 LMS має перевагу у вигляді більшого паливного баку. Після цього, на трасі «Цукуба» було прийняте рішення про зменшення дистанції траси для того, щоб автомобілі двох марок мали однакове число піт-стопів.

У першому ж повороті Кирило Нєгой захопив лідерство у гонці, пройшовши Дмитра Луканова та Сергія Бурима по внутрішній.  Позаду сталось невелике зіткнення та розмін позицій між Олексієм Селезньовим та Євгеном Артеменком, які стартували четвертим та п’ятим відповідно. Також одним із «хайлайтів» старту стали прориви лідера чемпіонату Домініка Хорошавіна з 16 на 10 позицію та Дмитра Камінного – з 15 на 9.

На 15 колі почався прорив автомобілів Audi під керівництвом Дмитра Камінного й Домініка Хорошавіна на передові позиції, які усі були зайняті пілотами «за кермом» KIA: обоє гонщиків обігнали Артема Макарова.  На 35 колі Хорошавін пройшов Євгена Артеменка і став 5-м.

За 5 кіл до кінця гонки відновилась боротьба за «золото» після 40 кіл стабільності на перших 4-ох позиціях у пелетоні: Сергій Бурим вдарив у задній бампер автомобіль Дмитра Луканова, що призвело до втрати 3-ої та 2-ої позиції відповідно, які займали пілоти. Цим скористався Олексій Селезньов, який вихопив «срібло», однак зупинятися на цьому не став і, скориставшись ще одним зіткненням, на передостанньому колі вийшов у лідери й першим перетнув картатий прапор. Кирилу залишалось задовольнитися другою позицією, а останню сходинку подіуму здобув Дмитро Луканов.

Наступний етап Чемпіонату України з цифрових кільцевих перегонів відбудеться 28 лютого на трасі «Олтон Парк».

Материалы по теме

Сегодня состоится третий этап чемпионата KMAMK GT3 Endurance — прямая трансляция

Сегодня на трассе Nurburgring GP состоится третий этап чемпионата KMAMK GT3 Endurance на симуляторе Assetto Corsa Competizione.

LamborghiniEsports объявляет победителей соревнования по виртуальным гонкам TheRealRace 2021

Сант-Агата-Болоньезе, 29 ноября 2021 года — Сегодня LamborghiniEsports объявила победителей соревнования TheRealRace, финал которого состоялся на легендарном автодроме Мизано. Серия TheRealRace проходила с июня по ноябрь, собрав 3150 гонщиков со всего мира для участия в соревновании в гоночной игре AssettoCorsaCompetizione.

На днях стартует второй ивент осенней серии WarmUp League по симрейсингу

Напомним, что второй ивент осенней серии WarmUp League пройдет 11 ноября. Некоторые участники осенней серии WarmUp League после финиша гонки на Circuit de Barcelona-Catalunya совершили интересное признание. Оказывается, в течение тренировок, которые начались более чем за неделю до первого этапа, и даже во время практики в день соревнования, они пытались скрыть свой настоящий уровень и

Пятый подиум для Питцыка и Хорошавина — украинский экипаж уверенно идёт к победе на RCI Endurance

Предпоследний этап чемпионата RCI Endurance завершился очередным подиумом для украинского экипажа Team Ballas Ukraine — Олега Питцыка и Доминика Хорошавина на венгерской трассе Hungaroring. Они провели очень уверенную гонку, которая принесла надежный результат.