Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Немного пятничного косплея, ведь впереди выходные! В сети появился весьма сексуальный и качественный косплей чемпиона из League of Legends — Nidalee. Всем любителям LoL и симпатичных девчонок посвящается.

Nidalee4

Nidalee2

Nidalee3

Nidalee1

 

Материалы по теме

В Україні відбудеться студенський відбірковий турнір з League of Legends. Переможці зіграють на міжнародному турнірі за 7000 євро

Федерація кіберспорту України UESF за підтримки LOL UA Community запрошує команди-студентів до участі у Чемпіонаті України з дисципліни League of Legends.

Професіонал LoL продемонстрував нові вражаючі татуювання в стилі гри, які вкривають усе тіло

Професійний гравець Fnatic у League of Legends показав вражаючі татуювання в стилі гри. Після останнього апгрейда у Карла Мартіна Еріка Rekkles Ларссона татуюваннями вкрито все тіло і, мабуть, його можна вважати самим затабуйованим професійним гравцем в кіберспорті.

Всупереч чуткам ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок продовжив контракт з клубом T1 ще на три роки

Після тижнів спекуляцій щодо його майбутнього головна ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок підписав контракт з клубом T1 — організацією, в якій він провів всю свою кар’єру на три наступні роки. Таким чином зірковий кореєць залишиться в корейській організації до кінця 2025 року.

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.