Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ТУ

У турнірі можуть брати участь всі бажаючі незалежно від віку і місця проживання. При участі у турнірі ви погоджуєтесь з наступними правилами:

 • Якщо команда виграє відкриту кваліфікацію, капітан команди має зв’язатися з суддею турніру в телеграммі @chippyvlr.

 • Якщо команда виграє кваліфікацію, то команда самостійно приїжджає на місце проведення фіналу (м. Черкаси, бульвар Шевченка, 325, кіберклуб “Z-ARENA”).
 • При необхідності, капітан зобов’язаний надати Судді турніру всі дані про гравців команди.
 • Якщо команда вирішила змінити склад на ЛАН фіналі, то в команді повинно бути мінімум 3 гравці, які брали участь у закритій кваліфікації.

Турнір складається з восьми відкритих та двух закритих кваліфікацій,та також ЛАН Фіналу у місті Черкаси.Усі кваліфікації проходять онлайн.

Щоб прийняти участь у турнірі, необхідно просто вступити у одну з відкритих кваліфікацій на FACEIT.

 

1-й етап (відкриті кваліфікації) — кожні вихідні у серпні 2021 року.

Чотири кваліфікаційних турніри на платформі FaceIT.com.

До другого туру виходить по 2 команди з кожної кваліфікації. Кількість команд, які беруть участь, не обмежена. Формат кваліфікацій – Single Elimination BO1, матчі за вихід у закриту кваліфікацію – BO3.

Перша відкрита кваліфікація — 07.08.2021 — https://cutt.ly/0QdAqht
Друга відкрита кваліфікація — 14.08.2021 — https://cutt.ly/zQdAuZl
Третя відкрита кваліфікація — 21.08.2021 — https://cutt.ly/5QdAhSp
Четверта відкрита кваліфікація — 28.08.2021 — https://cutt.ly/2QdAlJf

2-й етап (закрита кваліфікація) — 11-12 Вересня.

На цьому етапі грають 8 команд. 2 команди проходить на ЛАН Фінал. Кваліфікація проходить у форматі Double Elimination, BO1. Матчі за вихід на ЛАН фінал — BO3. Приклад сітки — https://prntscr.com/15lbfo7

3-й етап (відкриті кваліфікації) — кожні вихідні у Жовтні

Чотири кваліфікаційних турніри на платформі FaceIT.com.

До другого туру виходить по 2 команди з кожної кваліфікації. Кількість команд, які беруть участь, не обмежена. Формат кваліфікацій – Single Elimination BO1, матчі за вихід у закриту кваліфікацію – BO3.

П`ята відкрита кваліфікація — 09.10.2021 —
Шоста відкрита кваліфікація — 16.10.2021 — 
Сьома відкрита кваліфікація — 23.10.2021 — 
Восьма відкрита кваліфікація — 30.10.2021 — 

4-й етап (закриті кваліфікації) 6-7 Листопада

На цьому етапі грають 8 команд. 2 команди проходить на ЛАН Фінал. Кваліфікація проходить у форматі Double Elimination, BO1. Матчі за вихід на ЛАН фінал — BO3. Приклад сітки — https://prntscr.com/15lbfo7

5-й етап (фінали на ЛАН) – 4 грудня, можливе потрапляння на HLTV.ORG

Призовий фонд складає 1000$ та може збільшитися.

1 місце — 500$ та Оригінальний кубок від ZUEL;

2 місце — 350$;

3 місце — 150$.

На цьому етапі 4 команди зустрічаються на ЛАН Фіналі у місті Черкаси, в кіберклубі “Z-ARENA”. Формат фіналу – Double elimination, BO1. Гранд Фінал турніру проходить у форматі BO3.

Приклад сітки — https://prnt.sc/15lbrov

ІГРОВІ ПРАВИЛА

Формат

 • У грі беру участь 2 команди по 5 гравців у кожній.
 • Гра складається з двох періодів. Перший триває 15 раундів (наприклад 10-5), після чого команди міняються сторонами. Гра закінчується, коли одна з команд набирає в сумі перемогу в 16 раундах.
 • Тривалість раунду складає 1,75 хвилини.
 • На початку кожного періоду на рахунку кожної команди знаходиться по 800 USD у кожного гравця.
 • Сторона вибирається ножовим раундом.
 • У разі, якщо після закінчення двох періодів команди мають рівну кількість виграних раундів (15-15), призначаються 2 додаткових періоди по 3 раунди.
 • У додаткових раундах startmoney дорівнює 16 000 USD.
 • Команда може брати тайм-аути на 30 секунд, але не більше 4-х тайм-аутів за гру.

Карти турніру

 • vertigo.
 • nuke.
 • mirage.
 • inferno.
 • ancient.
 • overpass.
 • dust2.

Карти викреслюються по черзі, поки не залишиться одна. Черговість викреслювання визначається турнірною платформою або суддею.

1.3. Принцип складання пар в турнірній таблиці: у випадковому порядку визначається турнірній платформою.

Правила проведення ігор.

2.1. Основним каналом комунікації при організації матчів є телеграмм судді турніра @chippyvlr. З усіма питаннями звертатися до нього.

2.2. Для участі гравцям потрібно бути мати активний аккаунт на платформі faceit.com. Капітан команди реєструє команду по посиланнях кваліфікаційних турнірів. За годину до початку турніру команді потрібно підтвердити свою участь для того, щоб потрапити в сітку.

2.3. У разі перегравання, призначеної головним суддею, команда, яка відмовилася від перегравання, отримує технічну поразку.

2.4. Команда може зробити заміни під час турніру при виникненні надзвичайних обставин, але тільки за погодженням з головним суддею і якщо при цьому не порушуються інші правила турніру.

2.5 Розрив з’єднання та інші технічні проблеми

 • У разі, коли у одного або більше гравців трапився розрив з’єднання або інша технічна проблема, що призвела до неможливості продовжити гру, один з гравців, що залишилися на сервері, має право поставити паузу без дозволу судді в кінці раунду або на фрізтаймі. Гра буде продовжена з дозволу судді після відновлення з’єднання або усунення технічних проблем. Якщо це технічно можливо при від’єднанні 2-х або більше гравців і неможливості їх повернутися в гру, використовується резервна копія.
 • У разі, коли гра не може тривати через розриву з’єднання або виникнення технічних проблем — гра починається з моменту, де зупинилася, а гравець, який від’єднався, повинен заново приєднатися до сервера. Поточний раунд триває без зупинки гри.
 • При розриві з’єднання і повернення гравця на сервер команда mp_startmoney визначається Головним суддею змагань якщо є можливість її змінити.
 • У разі навмисного розриву з’єднання суддя може зарахувати поразку команді-порушнику.
 • Команда, що відмовляється від перегравання, призначеної головним суддею, дискваліфікується. 

Забороняється 

3.1. Використовувати будь-які програми, які дають нечесну перевагу перед іншими учасниками змагань (чіти). 

3.2. Використовувати будь-які заборонені на міжнародній арені настройки гри. 

3.3. Використовувати помилки карт. 

3.4. Зловмисний дисконект. 

3.5. Ображати, матюкатися, принижувати, провокувати і обманювати учасників та офіційних осіб змагань під час турніру будь-якими методами. За подібні порушення команда може отримати попередження або технічну поразку і бути дискваліфікованою. Як докази необхідно надати скріншот. 

3.6. Неспортивна поведінка (саботування матчів, маніпулювання правилами, моральний тиск на суперника). За дані порушення суддя може винести команді попередження або ж технічного поразку в грі.

3.7. Ім’я (нік) гравця містить слова з ненормативної лексики, пропаганда расизму або іншої форми ненависті до представників тих чи інших національностей чи меншин. 

3.8. Аватари гравців команд не повинен містити зображення насильства, порнографічні матеріали або пропаганду расизму або іншої форми ненависті до представників тих чи інших національностей чи меншин. 

3.9. Ім’я (нік) гравця не може складатися з домена того чи іншого інтернет-ресурсу, якщо це попередньо не узгоджене з організаторами (наприклад: www.google.com або google.com). Такі гравці / команди не будуть допущені до участі.

3.10. Під час гри судді мають право здійснювати будь-які дії, спрямовані на виявлення порушень. При виявленні порушень команді може бути винесено попередження, зараховано поразку або присуджена дискваліфікація в залежності від тяжкості порушення на розсуд судді. 

Порядок розгляду апеляцій 

4.1 Капітан команди зобов’язаний поставити паузу в кінці раунду і повідомити судді про ситуацію, яка склалася. В іншому випадку скарга може бути відхилена суддею. 

4.2. Всі претензії щодо порушення правил гри приймаються до розгляду протягом 10 хвилин після гри. Якщо претензій протягом зазначеного терміну не надходить, то результат гри більше не переглядається. Вкрай рекомендується зберігати всі скріншоти зі скаргами, порушеннями, неправомірними діями і результатами матчу до кінця турніру. 

4.3. Команді зараховується технічна поразка тільки після підтвердження суддею турніру. 

4.4. Будь-які не обумовлені в правилах моменти можуть трактуватися в залежності від рішення судді. 

4.5. Будь-який учасник спірної або конфліктної ситуації несе відповідальність за достовірність інформації, що передається. 

4.6. Рішення судді по будь-якій ситуації, включаючи не описані в цих правилах, є остаточними і обговоренню не підлягають. 

Додатково 

5.1. Команда зобов’язані суворо дотримуватися регламенту турніру.

5.2. Організатор турніру має право в односторонньому порядку вносити зміни / доповнення в ці правила. 

Офіційні канали 

Офіційний instagram: https://www.instagram.com/z.arena.game/

                                     https://www.instagram.com/z.arena.cyberclub/

Головний інформаційний партнер турніру


Gameinside.ua — головний кіберспортивний портал України. Висвітлює події та організує змагання з 2002 року. На сайті ви знайдете новини, репортажі, статті, інтерв’ю, анонси змагань, трансляції та фотографії з важливих кіберспортивних подій в Україні та за кордоном.

Материалы по теме

BLAST Premier: Fall Showdown 2021

0

С 12 по 17 октября проходит BLAST Premier: Fall Showdown 2021 в онлайн-формате. В нем примут участие 16 команд, которые сразятся в сетке single-elimination за две квоты на BLAST Premier: Fall Finals 2021. Призовой фонд Fall Showdown 2021 составляет $162,5 тыс. Даты проведения — с 12 по 17 октября Призовой фонд — $162,5 000 Формат проведения:

Вышли миссии пятой недели операции Riptide — советы по легкому прохождению

В этом материале мы ознакомимся с миссиями пятой недели операции Riptide в CS:GO, а также узнаем, как быстро и просто пройти их, заработав шесть звезд.

zAAz и Juliano вошли в новый состав G2 по Valorant

0

G2 Esports анонсировала свою первую женскую команду по Valorant.  В эту новую команду, известную как G2 Gozen, входят известные киберспортсменки Джулия Juliano Киран, Микаэла Mimi Линтруп, Зайнаб zAAz Турки, Петра Petra Стокер и Аня aNNja Васалич.

ENCE заработали последний слот на IEM Winter 2021. Итоги европейских отборочных

0

ENCE смогли обыграть FPX Esports в нижней сетке отборочных на IEM Winter 2021 для Европы. Матч завершился со счетом 2:0, 16:12 завершилась карта de_vertigo и 19:16 на карте de_dust2.

Больше 150 тысяч просмотров собрала украиноязычная трансляция TI10 от UPEA

0

Команда UPEA совместно со студией Maincast и талантами группы UcAst провели украиноязычную трансляцию The International 10. Это первая профессиональная студийная трансляция серии турниров TI на украинском языке.