Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Твиттере Rivalry Dota появилась информация о том, что коллектив VGJ.Storm не получил призовые за победу на GESC: Thailand.

Роман Resolut1on Фоминок, который тогда выступал за коллектив, подтвердил эту информацию. GESC: Thailand был майнором сезона 2017/18 и прошел 12 мая 2018 года. За первое место VGJ.Storm должны были получить $110,000.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Abed стал первым игроком в мире с 11,000 MMR

Материалы по теме

У Dota 2 вийшов Battle Pass, завдяки якому формується призовий фонд The International! Повний опис його можливостей

У Dota 2 нарешті вийшов Battle Pass за допомогою якого формується призовий фонд The International. Цього року бойовий пропуск має певні нововведення, проте виходить дуже пізно і ком’юніті сумнівається, що вдасться зібрати рекордний призовий фонд до головного турніру року, як це вдавалося зробити всі попередні роки.

Роман Resolut1on Фомінок вибачився за інтерв’ю російському ЗМІ, де слово «війна» замінили на «***»

Український кіберспортсмен Роман Resolut1on Фомінок вибачився перед уболівальниками за велике інтерв’ю, яке він дав одному з російських кіберспортивних ЗМІ і де замість слова війна були використані зірочки.

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті

Роман Resolut1on Фомінок став офіційним гравцем Team Secret, він замінить iceiceice

Український кіберспортсмен Роман Resolut1on Фомінок офіційно приєднався до складу Team Secret за Dota 2. Він замінив на третій позиції iceiceice, якого сьогодні було звільнено з команди.