Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Найвідоміший кіберспортивний журналіст Річард Льюїс розкритикував ставлення гравців до турніру Gamers8, який проходить в Саудівській Аравії.

Тригером став перфоменс команди FaZe, яка прибула на турнір в традиційному арабському вбранні, щоб сподобатись місцевій публіці та організаторам. 

“Попри всі сподівання, які покладаються на талантів, щоб протистояти захопленню Саудівською Аравією кіберспорту, ви ніколи не побачите, щоб хтось критикував гравців, навіть якщо вони роблять подібні речі. Індустрія кіберспорту непоправно зламана”, – написав Льюїс у твіттері. 

Цікаво, що ще пару років тому, до того, як Саудівська Аравія купила майже весь кіберспорт CS:GO, всі команди та таланти трансляцій активно критикували BLAST за угоду з арабами. Згодом під тиском данська компанія була змушена відмовитися від вигідної пропозиції. 

Дволичність кіберспортивних команд, яку не можна не помітити, проявляється і в тому, що багато з них ставить на аватарки кольори LGBTQ+, підтримуючи меншини, проте це не заважає гравцям виступати в Саудівській Аравії, де гомосексуальні відносини караються в’язницею. 

Як то кажуть, гроші вирішують все. 

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Дати і локації турнірів RMR на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024. Посилання на відкриті кваліфікації

PGL оголосила місця і дати RMR турнірів, через які можна буде потрапити на перший в історії Мейджор з CS2, який відбудеться в Копенгагені з 17 по 31 березня 2024 року.