Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Професійний гравець Valorant американець Zellsis з команди Cloud9 був оштрафований організаторами Valorant Champions Tour за неповагу до суперників прямо під час прямої трансляції американської франшизної ліги, коли його показувала основна камера.

Момент потрапив в ефір і його побачили всі глядачі. Під час переможного моменту проти команди NRG гравець руками і ротом зобразив оральний секс по відношенню до суперника. 

Пізніше на персональному стрімі гравець переглянув цей момент і тільки посміявся з нього. За цей вчинок Riot оштрафували представника Cloud9 на суму в 10 тисяч доларів США. 

Читайте також: Еліти 322 — Морф випустив другу частину резонансного розслідування про елітних професійних гравців, замішаних у договірних матчах

Материалы по теме

Карел Twisten Ашербренер, який грав за Vitality у VALORANT, покінчив життя самогубством

0

Професійний гравець Team Vitality в дисципліні VALORANT покінчив життя самогубством. Карел Twisten Ашербренер професійно грав у VALORANT з вересня 2020 року, до приєднання до Віталіті 19-річний хлопець представляв BiG.

Valve запозичили фішки з Valorant при купівлі зброї у CS2

0

Valve продемонстрували нову систему закупівлі зброї, запозичену у Valorant. Так тепер гравці зможуть продати назад зброю, якщо помилилися з вибором.

В Сингапурі засудили професіонала у VALORANT за участь у підставних матчах

0

В Сингапурі засудили до в’язниці професійного гравця у Valorant Малькольма germsg Чанга та його друга Райана Тана. Колишні кіберспортсмени отримали по 4 місяці в’язниці за участь у підставному матчі на турнірі, який відбувся у 2020 році. Про це повідомив портал The Straits Times.

Визначилися всі учасники Мейджора (Мастерса) по VALORANT у Токіо

0

Визначилися всі 12 команд, які братимуть участь у VALORANT Masters Tokyo 2023. Учасники представляють три франшизні ліги різних регіонів планети.