Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Через три роки марних спроб знову виграти щось важливе, російський гравець Роман Ramzes666 Кушнарєв повернувся у Virtus.pro.

Разом з Virtus.pro Рамзес грав на трьох The International, а також здобув п’ять перемог на Мейджорах з 2016 по 2019 роках. На TI9 VP показали свій найгірший результат, посівши лише 9-12 місце, після чого зірковий склад розвалився.  

У наступні роки, поки VP намагалися відновити рівень клубу за допомогою абсолютно нового складу гравців, Рамзес пішов грати в Evil Geniuses, але через пандемію так і не вписався в команду і пішов з неї у 2020 році. 

2021 рік зірка почала у Natus Vincere, але після того, як команда не пройшла кваліфікацію на TI10, гравець пішов від чорно-жовтих до міксу відомих гравців CIS Rejects, однак останні не змогли відібратися на мейджор в Стокгольмі навесні цього року.

Усі найвищі досягнення російської зірки за кар’єру були пов’язані тільки з Virtus.pro

Читайте також про реакцію Сімпла на звільнення Бумича з NAVI. 

Материалы по теме

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Одіозний неофашист Pure отримав відмову у візі в США, та пропустить PGL Arlington Major 2022

Стало відомо, що любителю Z-свастики, колишньому члену клубу Virtus.pro з нікнеймом Pure відмовили у візі в США. Таким чином любитель малювати літеру Z на мінікарті не зможе відвідати PGL Arlington Major 2022 і не виступить за свою нинішню команду Entity, яка так необережно запросила його у склад.

Team Spirit, NAVI та Outsiders вже точно пройшли на Мейджор. Чи зможуть команди потрапити в Америку?

Після місяця змагань у східноєвропейській лізі DPC визначилися три команди, які отримали слоти у перший дивізіон на наступний сезон, а також квоти на поїздку на Мейджор у місто Арлінгтон, CША, який розпочнеться 4 серпня.

Movistar Riders перемогли російську команду Outsiders та стали чемпіонами ESL Challenger Valencsa 2022, заробивши 50 тисяч доларів

0

Команда Movistar Riders  стала тріумфатором турніру ESL Challenger Valencsa 2022. У фіналі іспанці перемогли російську п’ятірку Outsiders (Virtus.pro), та заробили 50 тисяч доларів.