Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр s1mple Костилєв специфічно прокоментував звільнення капітана NAVI. Головна українська зірка кіберспорту пожалілася на те, що «ось так працює цей світ», крім того, Сімпл висловив сподівання, що ще колись знову буде грати разом з Кирилом Михайловим.

Ось як працює цей світ, я хочу подякувати тобі @Boombl4CS за все, що ти зробив, без тебе жоден гравець нашої команди не досяг би тих успіхів, які ми разом пережили в радості й горі. Удачі та можливо колись ми знову зіграємо разом.

Звісно українські уболівальники обурилися ставленням s1mple до ситуації.

Також фанати піднімають питання щодо інших двох росіян в складі по CS:GO. Так користувач з ніком Tevron називає лицимірством те, що кікнули Бумича, але залишили Перфекто та Електроніка. 

Водночас іноземні фанати співчувають Сімплу, жаліються на такі обставини, та кажуть про «кіберспорт поза політикою». Лише деякі з них розуміють, чому звільнили росіянина з команди.

Я дуже люблю всіх гравців команди, але в якийсь момент ви повинні зрозуміти, що українська організація не захоче продовжувати платити тому, хто, у свою чергу, платить російському уряду. Сумні часи.

Політика руйнує дружбу, команди і, що ще важливіше: життя. На жаль, дружина boombl4 є проросійською, що не можна робити.
Я сподіваюся, що війна скоро закінчиться, і ви знову зможете грати разом. Navi досі є найкращою командою й ознакою того, що українці та росіяни добре працюють разом.


Коментар Gameinside: Про те, як присутність росіян в українській команді слугує пропагандою на користь ворога, добре говорить пост вище. Люди на заході все ще ототожнюють Україну з Росією, багато хто з них вважає, що не все так просто і що українці та росіяни все ще дружні народи та брати.

Співпраця NAVI з Росіянами в публічному полі слугує просуванню таких ідей на мільйонну світову аудиторію клубу і, якщо до гарячої фази війни такі ідеї були просто не дуже патріотичними, то тепер їх можна вважати аморальними та ганебними. 

Материалы по теме

Підраховано скільки коштуватимуть всі скіни у VALORANT

Ентузіасти порахували у скільки обійдеться купівля всіх без виключення скінів у Valorant, випущених на цей час через два роки з моменту виходу гри.

Diablo Immortal заробляє для Blizzard майже 2 мільйони доларів на добу. Гра стала найяскравішим прикладом лудоманії у мобільних іграх

Згідно зі звітом Blizzard нова гра Diablo Immortal лише за місяць з моменту запуску заробила для компанії 49 мільйонів доларів США. Дана сума не враховує комісії цифрових майданчиків та податки, з їх врахуванням цифра була б ще більш вражаючою.

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.