Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський клуб Aurora “красиво обійшов” загальноприйняті правила в кіберспорті і особливо на турнірах найвищого рівня, якими є Мейджори в CS2. Про цей випадок написали навіть на HLTV.

Молодіжна команда клубу брала участь у відбіркових турнірах на RMR при тому, що основна команда була напряму запрошена на закриті кваліфікації до того самого турніру. Правила Мейджорів забороняють участь команд одного і того самого клубу у відбіркових на Мейджори через очевидний конфлікт інтересів. 

Найочевидніший мінус академічних складів, який часто стає дилемою для молодих гравців (бо всі хочуть потрапити на Мейджор), росіяни обійшли напрочуд легко і без будь-якого покарання з боку організаторів PGL. 

Молодіжна команда Aurora грала на відбіркових під назвою 30 Seconds To Win. Свою участь команда пояснила тим, що у них завершився контракт з Aurora і вони його не подовжували. Одразу після завершення кваліфікацій Aurora у своєму твітері повідомила про продовження контрактів зі складом своєї молодіжки. 

 

На очевидну маніпуляцію відреагував український аналітик Олександр Петрик, який звинуватив Aurora у підробці розірвання контрактів і закликав організаторів покарати росіян.

 

Російський клуб був змушений відреагувати на звинувачення і звісно спростував всі закиди у свій бік, удавши, що просто так співпало, що контракти завершилися перед відбірковими і вони їх просто не продовжували, щоб молодіжка могла зіграти. 

Ця маніпуляція, в якій організатори турніру після перевірки не знайшли нічого поганого, відкриває чергову скриньку Пандори. Тепер всі команди мають прецедент, який дає чіткий сигнал: контракти з молодіжними командами потрібно підписувати так, щоб вони закінчувалися до початку кваліфікацій на Мейджор, або ж підробляти контракти з необхідними датами, щоб убезпечити себе від нечесності гравців і дати їм зіграти на відбіркових. 

Якщо організатори й надалі не відреагують на цю провокацію, то на майбутніх Мейджорах ми побачимо чисельні молодіжні  склади топових команд, у яких щойно закінчилися старі контракти, а нові будуть підписані одразу після завершення кваліфікацій. 

Логічним виходом з цієї ситуації було б введення якогось буферного періоду в кілька місяців до і після Мейджора, протягом якого було б неможливо підписати тих самих гравців, з якими був підписаний попередній контракт, якщо вони зіграли на кваліфікаціях, де брала участь основна команда клубу. Сподіваємося Valve зверне увагу на цей ганебний випадок і вживе відповідні заходи. 

Материалы по теме

Aurora перемогли на Skyesports Masters 2024. Турнір показав рекордно низьку кількість переглядів

0

Російський клуб Aurora переміг на другорядному турнірі Skyesports Masters 2024, де розігрувалося 350 тисяч доларів. Хоча призовий фонд турніру дійсно вражав, а подія проходила онлайн, її проігнорувала переважна більшість грандів.

Monte виграли путівку на BLAST Premier Spring Showdown 2024

0

Monte змогли подолати складне сито відбіркових і вперше в своїй історії пройти на BLAST Premier Spring Showdown 2024. В фінальному матчі команда здолала росіян Aurora з рахунком 2-1.

Відома українська стримерка і подруга Сімпла зилишила Україну і стала амбасадором російської команди Aurora

Відома українська  стримерка та інста-блогерка Diana Rice, знаходячись в Києві після початку повномасштабного вторгнення, остаточно обрала бік Росії. Дівчина, широко відома в кіберспортивному ком’юніті, стала амбасадором та ведучою російської команди Aurora, головним спонсором якої є російський букмекер 1xbet.

Олександр Петрик у розслідуванні довів, що припинення контрактів Aurora з їх академічним саладом було фіктивним

0

Олександр Петрик провів власне розслідування і фактично довів, що клуб Aurora не припиняв контрактних відносин зі своїм академічним складом. Більше того академка грала на відбіркових до Мейджора на тренувальній базі Aurora.