Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський опозиційний політик і популярний блогер Максим Кац, який заочно засуджений в Росії до 8 років ув’язнення, випустив ролик присвяченій дружбі росіян і українців в кіберспорті.

В ролику на прикладі команди Team Spirit, яка нещодавно виграла The International розповідається, що в кіберспорті на відміну від іншого світу між країнами немає кордонів і політичних проблем і продовжує існувати той самий СНД-простір, завдяки якому гравці з Росії та України бачать один в одному друзів і тіммейтів, а не ворогів. 

На думку Каца в кіберспорті немає проблем і українці продовжують любити і поважати росіян і навпаки і це є гарним прикладом для всього іншого світу. 

Нажаль, знімаючи відео про Team Spirit, Максим Кац не спромігся поцікавитися в українських геймерів, як вони відносяться до українців в російській команді, можливо тоді б російський політик дізнався про те, що велика частка українців вважає Miro та Yatoro зрадниками і колаборантами. 

Проте головне, що можна сказати про відео Каца так це те, що воно є чудовим прикладом витонченої роботи російської пропаганди в кіберспорті. Ця пропаганда діє так акуратно, що навіть опозиційний політик попався на цю вудку і використовує гру українців в російській команді для того, щоб просувати ідеї так званого СНД-простору і дружби України з Росією попри кровопролитну війну.

Якщо у вас є бажання ознайомитися з цим пропагандистським відео, воно нижче: 

 

Материалы по теме

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

Комуністична партія РФ взялася за проведення турнірів з Counter-Strike 2

0

В Росії в кіберспорт пішла не тільки влада, а і кишенькові політичні партії, серед яких КПРФ вічного Геннадія Зюганова. Незмінний лідер російських комуністів на своїй сторінці в телеграм відзвітував про проведення кіберспортивного турніру по CS2, присвяченого дню космонавтики.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.