Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Судьба Astralis на LAN-финалах шестого сезона ESL Pro League по CS:GO наконец решилась. Датский коллектив будет выступать с Рубеном “RUBINO” Виллароелом качестве замены.

1498895541.4746

Несмотря на то, что ранее  Astralis заявили, что пропустят ESL Pro League S6, если ESL и WESA не разрешат им использовать в качестве замены  Николая “device” Ридтца –  Денниса “dennis” Эдмана, датчане приняли решение все же посетить турнир.

В качестве замены они будут использовать  Рубена “RUBINO” Виллароеля, который находится на контракте в  Team Dignitas. По словам тренера коллектива –  Дэнни «zonic» Серенсена, Astralis изменили свое решение, чтобы не расстраивать местных фанатов коллектива. Кроме ESL Pro League S6, норвежец поможет Astralis и на LAN-финалах ECS Season 4.

Состав Astralis на ближайшее время:

  • Андреас “Xyp9x” Хойслет
  • Петер “dupreeh” Расмуссен
  • Маркус “Kjaerbye” Кьебю
  • Лукас “gla1ve” Россандэр
  •  Рубен “RUBINO” Виллароель (временная замена)
  • Дэнни «zonic» Серенсен (тренер)

Источник

Материалы по теме

Xyp9x⁠ залишив Astralis через вісім років після створення команди

0

Astralis оголосили, що Андреас Xyp9x⁠ Хойслет розлучається з організацією, завершуючи восьмирічний період перебування в організації, протягом якого данець виграв чотири Мейджори та безліч елітних трофеїв на лані.

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.

Гравчині з Astralis закликають Valve відкинути сексизм і зробити агентів жіночої статі безкоштовними

0

Гравчині жіночого складу Astralis звернулися до Valve з проханням зробити агентів жіночої статі доступними на рівні з агентами чоловічої статі. Наразі їх треба відкривати за окремий донат, що гравчині вважають проявом сексизму.

Astralis підпишуть найбездарнішого тренера-читера ТІР-1 сцени

0

Astralis оголосили про підписання 35-ти річного данського спеціаліста Каспера ruggah Дує на роль головного тренера свого складу з CS2. Тренер має приєднатися до команди максимум у квітні після того, як закінчиться його контракт з OG.