Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Віктор sdy Оруджев отримав доступ до альфи нової гри від Valve – deadlock. Професіонал CS трохи пограв і дав позитивний відгук, зазначивши, що гра ще дуже сира, але має великий кіберспортивний потенціал.

Пограв в deadlock, грає має великий потенціал, це дота+кс+овервотч = щось поміж. Поки максимально початкова стадія розробки, змін буде дуже багато. Але анімації і зовнішній вигляд разом з макро ідеєю дуже цікавий. У тебе є 4 лайни, маєш спушити на них 3 лінії таверів (як в доті), потім бараки і тоді вже трон (його треба вбивати два рази). Купу нейтральних кріпів, рун які ховаються в вазах. Коротко кажучи контенту і можливостей дуже і дуже багато. В середньому гра триває 40+ хвилин. Буде цікаво.

Поки гра знаходиться на початковій стадії розробки і доступ до неї мають тільки запрошені Valve гравці, проте активна участь в тестуванні професіоналів CS натякає на те, що Valve вже зараз планує для deadlock кіберспортивне майбутнє.

Материалы по теме

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

ESL в колаборації з Valve випустить офіційний мерч Counter-Strike

0

ESL повідомили, що в серпні 2024 року вийде серія офіційного мерчу Counter-Strike в колаборації з розробником гри Valve. Наразі невідомо, що саме буде входити в колекцію і які ціни варто очікувати.

Оновився рейтинг Valve. B8 стали найкращою командою України, а NAVI найкращим клубом українського походження

0

Слідом за HLTV свій рейтинг оновили і Valve. Нагадаємо, що дуже скоро, якщо ще не зараз, саме рейтинг Valve буде вважатися стандартом, а рейтинг HLTV втратить свою цінність через втрату впливу на найбільші турніри в CS2.