Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомого російського стрімера та члена партії ЛДПР Іллю Медісона силоміць видворили з Сербії, куди він втік з Росії, коли почалася мобілізація.

Медісон відомий регулярними провокаційними висловлюваннями на самі різноманітні теми лише для того, щоб здійняти хайп і набрати ще більше підписників. 

Виявилося, що вісім років тому стрімер дуже погано висловлювався про Сербію та сербів і це згадали фани місцевої футбольної команди «Црвени Звєзди».

В результаті скандалу стрімера змусили виїхати з країни. Судячи з поста втікача в Європі йому не подобається і хочеться повернутися у Москву, от тільки загроза мобілізації заважає.

Я втомився. Мені сподобалося в Сербії, там було кльово, але мій довгий язик в минулому сказав, що серби — не братики, а цигани, а ракія — ссанина осла. Хтось скинув це російськомовним фанам «Црвени Звєзди», а далі історія зрозуміла, зважаючи на те, що всі адреси там записують по білому картону в ментівці. Спасибі братикам, що вислухали мої аргументи та дали кілька днів на збори.

Сербія – чудова країна, люди там чудові. Я б із радістю в ній жив разом із Юрою [Хованським]. Люблю його, але не доля. Цілком не розумію і не пам’ятаю, навіщо я прогнав той гнилий базар. Я тільки все перевіз, налаштував і довелося *** [їхати] далі. У наступній країні все виявилося вп’ятеро дорожчим, муторнішим, а інтернет зовсім лайно. Я потрапив на дизмораль, що нормально у такій ситуації. Всю *** [дурницю] з ВНЖ, грошима та хатою заново тягнути вже теж мало сил. Так що впав у апатію.

Хочеться рушити далі (сплатив житло на місяць), бо нинішнє місце зовсім не за кайфом. І, мабуть, так може продовжуватися нескінченно, бо одному богу відомо, які країни я [лаяв], а які виявляться гівном самі по собі. Але думаю, все розрулиться рано чи пізно. Ще, звичайно, що чим більше я дивлюся на Європу, то більше мені хочеться назад до Москви.

Читайте також: Невідомі новачки знищили всіх професіоналів і зайняли два перших місця на турнірі від Red Bull з призовим фондом 50 000 доларів

Материалы по теме