Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Копенгагені на лан-турнірі Red Bull Flick Invitational Copenhagen 2022 стався абсолютно фантастичний випадок, який показує, як багато талановитих гравців залишаються невідомими і не можуть потрапити на професійну сцену.

Річ у тому, що в турнірі від Red Bull, який традиційно проходить у форматі 2х2, два перших місця виграли абсолютно невідомі команди у складі яких грали гравці, яких навіть немає на HLTV.org та Liquipedia. 

Серед десяти команд, що грали в турнірі, було вісім запрошених відомих колективів в тому числі FURIA, Spirit, BIG, NiP, OG, G2, Heroic та Copenhagen Flames. За них грали такі зірки, як m0nesy, magixx, cadiaN та інші.

Лише дві команди пройшли на турнір через кваліфікації. Семе ці команди в результаті зустрілися в фіналі та зайняли перші два місця. 

Перемогу святкували фіни Puteli та 8juho8, а срібло дісталося парі raks0n та mati.

Сітка турніру

Загальний призовий фонд турніру складав 50 000 доларів США

Читайте також: Усі Мейджори в історії CS:GO: команди-переможці, найтитулованіші гравці та країни

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.