Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок команды Cloud9 Цзинцзюнь Sneyking Ву выступит за Alliance в предстоящем матче против Vikin.gg на ESL One Los Angeles.

По итогам групповой стадии Alliance прошли в нижнюю сетку (4 победы и 3 поражения), где их первым соперником станут Vikin.gg. Матч пройдет сегодня в 16:00. Ранее за состав играл Андреас Xibbe Рагнемальм из OG Seed.

Матчи дивизиона СНГ и Европы на ESL One Los Angeles 2020 проходят с 4 по 19 апреля в онлайне. Призовой фонд составляет $200 000.

Состав Alliance на матч

Николай Nikobaby Николов
Линус Limmp Бломдин
Густав S4 Магнуссон
Симон Handsken Хааг
Цзинцзюнь Sneyking Ву

 

Материалы по теме

Alliance оновили логотип. Тепер він сучасний і максимально простий

0

Легендарний клуб Alliance, відомий своєю перемогою на The International, оновив логотип. Схоже, що над розробкою нового лого працював той самий дизайнер, що і над ребрендингом айдентики HellRaisers.

Чемпіони The International 2013 клуб Alliance відкрили склад з CS2

0

Легендарний шведський клуб Alliance відкрив склад з CS2. До п’ятірки увійшли суто шведські гравці команди 416Olsk, яка займала 71 місце у світовому рейтингу. 

Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Перед тим, як ми дізнаємося ім’я нових чемпіонів The International, саме час згадати тих, хто ставав найкращими у попередні роки і закарбував свої імена на зворотньому боці величної Егіди.

Alliance оголосив про розпуск свого складу з Dota 2. Шведський клуб збере склад, “яким всі будуть пишатися”

Шведський клуб Alliance повідомив про повний розпуск свого складу з Dota 2. Останнім часом легендарний для Доти тег спіткали одні невдачі. Команда вже давно не демонструвала чемпіонської гри, а цього року навіть вилетіла з першого дивізіону DPC та не пройшла на The International 11.