Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Надзвичайно впевненою перемогою Team Spirit завершився легендарний турнір IEM Katowice 2024. У фіналі російська команда, яку на початку турніру ніхто не сприймав серйозно, фактично декласувала друге місце світового рейтингу, команду, яка вийшла у шостий фінал поспіль – FaZe.

За турнір Spirit зіграли з FaZe п’ять карт і європейська п’ятірка не виграла жодної з них.

Автором несподіваної і нечувано переконливої перемоги став один гравець, талант якого просто не можна ігнорувати. donk грав свій перший ТІР-1 турнір і показав результати, які до сьогоднішнього вечора здавалися неможливими для будь-кого з існуючих у світі гравців. 

17-ти річний вундеркінд не просто став MVP турніру з, ймовірно, найбільшим відривом від другого місця в історії на турнірах такого рівня, а і встановив кілька історичних рекордів. Насамперед він продемонстрував найкращий дебют в історії, значно відірвавшись від всіх конкурентів в тому числі s1mple. Також гравець показав найкращий середній рейтинг в історії IEM Katowice 2024. 

Поки невідомо, чи втримає гравець свої феноменальні показники на наступних турнірах, але якщо йому це вдасться хоч наполовину, то доля звання найкращого гравця року вже визначена.

Статистика турніру

Цьогорічний турнір став одним з найуспішніших в його історії, посівши 3 місце за кількістю глядачів на піку за всі часи існування IEM Katowice. 

Фінальний матч, який значно випередив всі інші за глядацьким інтересом, одночасно дивився майже мільйон глядачів. 

Висновки

Безумовно російська команда цілком заслужено отримала перемогу на турнірі, але вона не заслужено брала в ньому участь. Нажаль поки в Україні йде війна і Monte не можуть навіть провести нормальний буткемп, щоб підготуватися до важливих турнірів, росіяни вільно тренуються, їздять на європейські змагання і виграють сотні тисяч доларів, податки з яких підуть на знищення українців. 

Ще більшу вагу має ідеологічне значення перемоги росіян, бо кожна їх перемога в тому числі в кіберспорті – це поразка України, бо кожна така перемога відбілює росіян, як націю, демонструє усьому світу, що війна не має значення, що смерті українців нічого не варті, що росіяни не закенселені світовою спільнотою, а їми захоплюються, їх звеличують, їм аплодують в той час, як в Україні звучить повітряна тривога. 

Сьогоднішня перемога росіян – це поразка українців і втрачені життя українців, бо з перемогою в Катовіце Spirit отримали три прямі запрошення на три ключові турніри року і матимуть можливість виграти там мільйони. 

Нещодавній приклад об’єднання української спільноти яскраво показав, що спільними зусиллями українці можуть прибирати росіян з кіберспорту. Хочеться вірити, що то був лише початок, бо нам потрібно докласти всіх зусиль, щоб російські гравці не могли грати на міжнародній арені, поки українці позбавлені цієї можливості, або обмежені в ній і поки в Україні через російську війну гинуть люди. 

Материалы по теме

Вперше в історії Spirit піднялися на третє місце в рейтингу HLTV. Актуальний український рейтинг

0

Після оновлення світового рейтингу за версією HLTV російська команда Team Spirit зробила стрибок угору і вперше у своїй історії піднялася на третю сходинку.

Spirit знищили Falcons на шляху до фіналу IEM Katowice 2024

0

Повним розгромом Falcons завершився другий півфінал IEM Katowice 2024. Як і перший півфінал цей матч складно назвати рівним, бо Spirit повністю домінували на першій половині вибору суперника і каменя на камені не залишили від команди Зоніка на другій карті.

Гравець NAVI в Starcraft II не зміг виграти жодного матчу на IEM Katowice 2024

0

Spirit – гравець NAVI в Starcraft II, якого клуб підписав кілька місяців тому, не зміг виграти жодного матчу на IEM Katowice 2024 і посів останнє шосте місце в групі А.